19 września 2015

Aktualizacje 16.09

Hej
Jak już mówiłam dziś rozpiszę wszystkie nowinki ze świata.

Fort Pinta
Fort Pinta odwiedziła ostatnio doświadczona ekipa, która zajmuje się remontem i dekorowaniem miejsc. Pojedź i sprawdź, czy wykonali słuszną robotę.


Nowe ubrania
W Jorvik City Plaza pojawiły się nowe ubrania, które przydadzą się na jesienny sezon. Oprócz tego w centrum na scenę powróciła wielka gwiazda - Raptor, który będzie występował w każdy czwartek.

Nowe zadania
Isebell Figg to wielki magik uliczny, który będzie potrzebował Twojej pomocy. Uliczni magicy są zawsze zabawni i znają dużo sztuczek. Może nasz przyjacielska Isebell pokaże Ci jedną z nich?


Grafika
Niedawno w grze została poprawiona grafika, jednakże nie u wszystkich ona działała tak jak powinna. Tym razem wszystkie błędy powinny być już naprawione. Zobaczcie więc sami

- Idźcie do "Menu głównego", kliknijcie "Opcje" i zakładkę "Grafika";
- Zmieńcie ustawienia "Jakość grafiki" na najwyższą;
- Zalogujcie się ponownie;
- Podziwiajcie swoje konie w ulepszonej grafice!

Targ koni
Przygotowuje się do otwarcia w Zachodnim Przylądku.


A oprócz tego została wypuszczona pewna informacja, niestety tylko w języku angielskim, ale gracze są bardzo spostrzegawczy i chociaż notatka była na stronie tylko przez kilka minut pewna polska strona zdążyła ją przetłumaczyć.


Tłumaczenie:
Hej wszystkim! Codziennie Team SSO czyta wszystkie wasze komentarze na Facebooku i Instagramie, a także wszystkie wasze wiadomości wysyłane do Supportu, w których pisaliście nam o waszych świetnych pomysłach. Każdego roku dawaliśmy wam wielką zajawkę dotyczącą wszystkich super rzeczy, które czekały na was jesienią i zimą! Robimy to samo i tym razem, ale jeszcze nie teraz. W tym roku ciężko pracowaliśmy by wasze prośby i życzenia się spełniły. Więc miejcie oczy szeroko otwarte na najbardziej ekscytującą zajawkę EVER! Więc dla pewności - daty dodania wszystkich najlepszych nowości pojawią się już wkrótce, i wszystko, co chcemy wam powiedzieć, powiemy już pod koniec tego roku. Zacznijmy od małej podpowiedzi - co zaczyna się na P, a kończy się na A? PROWADZENIE KONIA! Pytaliście o to tak wiele razy i zdecydowaliśmy się znaleźć sposób którym pod względem technicznym uda nam się umożliwić wam prowadzenie swojego konia na uwiązie! Nasz wspaniały Team SSO dał radę! Słuchamy was i jesteście dla nas naprawdę ważni, a to życzenie było numerem jeden na waszej liście życzeń, a więc teraz z dumą oświadczamy, że to już niedługo będzie możliwe! Do tego... Dwie nowe rasy koni!!! Mamy dla was dwie nowe rasy koni które dodamy przed końcem tego roku, i podpowiadamy, że obie z tych ras były bardzo przez was pożądane. Urodziny Star Stable, Halloween i Święta Bożego Narodzenia będą zapełnione super aktualizacjami! Zestaw świetnych Świątecznych nagród, połączony z kolejnymi nowościami w grze, plus specjalne urodziny SSO z nagrodami, a także... Zajawka na nowy teren! Tak, mówimy prawdę! Dziś mówimy wam o wszystkim, że w niedługim czasie będziecie mogli odkrywać kolejne miejsca w świecie SSO, ale to tylko część niespodzianek. Z czasem powiemy wam jeszcze więcej! Haha, kochamy was informować o nowościach! Bądźcie czujni na nowe informacje.

A więc w skrócie, czego możemy się spodziewać?
- Nowy Teren!
- 2 Nowe Rasy Koni!
- Prowadzenie Konia!

Ja jestem oczarowana i nadal nie mogę uwierzyć, że to wszystko dostaniemy w zaledwie cztery miesiące :D Brak komentarzy:

Prześlij komentarz