21 października 2015

Aktualizacje 21.10

Hej!
Mój zły humor nadal się przedłuża, a do tego dzisiaj zostałam dobitnie przygnębiona przez tróję z matmy. To bardzo śmieszny przypadek, że trójka to najlepsza ocena w klasie, a i tak punktację bardzo pan zawyżył. Nie jest normalne, żeby kolega z dwoma punktami dostał dwójkę, prawda? 
Dobrze, dobrze, nie będę już zanudzać, przejdźmy do tematu posta. W dzisiejszej aktualizacji zostały dodane trzy nowe maści Shire. 

Nowe maści
Na Wyspę Padok przybyły trzy nowe maści koni Shire.


Nowe dekoracje
W Jorvik City Plaza pojawiły się nowe dekoracje.

Targ koni
W Forcie Pinta

Przepraszam, że nie mam swoich zdjęć, no, ale najzwyczajniej w świecie nie mam ochoty na nic. Kompletnie na nic. Może jutro robię zdjęcia tych Shire. I tak dobrze, że porobiłam parę zdjęć do zakładki konie, bo jak wiecie przeszłam na tryb ''bez efektów dodatkowych'' i teraz chcę wszystkie zdjęcia mieć bez dodatkowej poświaty. Przygotowuję oprócz tego materiały na post, który będzie mówił o czterech porach roku w Star Stable, co ja najczęściej w nie robię, jak je obchodzę, jakie są wtedy święta. Sądzę, że taka notatka pojawi się dopiero w zimę, bo nie mam ładnego zdjęcia śniegu. Chyba, że zapożyczę od kogoś z bloga. Co o tym sądzicie?9 komentarzy:

 1. Pomysł o porach roku - wyśmienity. ;p

  Um.. dwa punkty? A ile było max?
  Trzym się.. nie daj się pokonać gimbie(dobrze gadam? XDD)... ja teraz 3 klasa gimnazjum.. myślałam, że nikt nie pokona mojego olewania zadań domowych i nieuctwa.. ale tyle zadają mi... że w szkole nigdy bym tego nie zrobiła.. tak samo z kartkówami..
  Mam jakąś nową babkę z podstawówki za zastępstwo na gegrze(podobno tamta nauczycielka szuka Złotego Pociągu XDDDDDDDDD)... na każdej(nie przesadzam.. serio.) lekcji kartkóweczka.. mam ochotę jej powiedzieć prosto w twarz, że to nie podstawówka i mamy za dużo przedmiotów na głowie.. ale miałabym przerąbane.. bo uczy mnie także EDB... -.-" ("uczy" bo uczyć to ona nie umie)
  Tak samo z w-f'em.. zmienili mi nauczycielkę.. w ostatni rok.. serio? Też jakaś z podstawówki(żona Wójta i nietykalna.. ha-ha). Nawet moja dawna nauczycielka od tego też przedmiotu(zarąbista babka.. dobrze, że mam z nią chociaż anglika :"D) nie zna powodu tej dziwnej zmiany.

  Pozdrawiam.. nie tylko ty masz piekło w szkole.
  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złoty Pociąg, ach to takie życiowe XD

   Usuń
  2. Tak wgl jeśli potrzebujesz screenów maści Shire, to możesz skorzystać z tych, z mego i mej sis bloga. X"D
   http://sso-kate.blogspot.com/
   Zezwalam, ale mogłabyś napisać źródło? ;'p Dopiero zaczynamy i szukamy czytelników(typowe? XDD)

   Usuń
 2. Ja mam siwego jabłkowitego, Biglove aka Cadence xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej!
  Zrobiłam twoje fun konto. wchodź na nie!
  Charlotte Deerbaker
  E-mail
  szarusia@wp.pl (nie możesz go potwierdzić, ja też nie bo mi poczta się zepsuła)
  hasło
  szarlotka ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szarlotka bez emotki oczywiście xD

   Usuń
  2. Dzięki, ale musisz wiedzieć, że nie będę na nie wchodziła. Mam już swoje drugie konto, które czasami oporządzam, ale z reguły nie mam czasu na to.

   Usuń
  3. Wiem, rozumiem tylko piszę, że fajnie by było gdybyś na nie wchodziła ;D

   Usuń