23 grudnia 2015

Różowy kryzys

Hej!
Znalazłam chwilę czasu, aby napisać dzisiejszy post. Jutro także na pewno coś dodam, bo aż głupio byłoby się nie odezwać.
Dzisiaj na wsypie Jorvik zauważono pewne spiski dotyczące sprawy ciemnej mocy. Nasi jeźdźcy znów muszą się zjednoczyć i wezwać do akcji druidów. Z Wyspy Padok zaobserwować możemy dziwne błyskawice, które pojawiają się na złowieszczej platformie Dark Core. Prawdopodobnie na wyspę przybył ktoś z różowego świata.
Oprócz tego pojawiły się dziwne kamienie runiczne, które emanują niezwykłą mocą, którą trzeba powstrzymać. Skały znajdują się na całej wyspie, razem jest ich dwadzieścia osiem.

Do tego poznajemy kolejne kręgi w Strażnika Aideen, które rozwiną u nas magiczne umiejętności. Staniemy się potęgą magii i... zagrożeniem dla pozycji czarnej strony.
Dodatkowym problemem są również problemy rodzinne u Alex i jej rodziny. Więcej na ten temat pojawi się jednak w kolejny aktualizacjach, już w nowym roku!
Kiedy skończymy walczyć z magią możemy udać się do centrum handlowego, gdzie pojawiły się nowe ubranka, idealne na świąteczne prezenty! Ja chyba pojadę kupić sobie jutro jakiś mały upominek.5 komentarzy: