31 października 2015

Halloween z South Ghosts Club

Siemka
Dzisiaj o godzinie osiemnastej w South Ghosts Club odbył się rajd z okazji Halloween. Rozpoczęłyśmy go na cmentarzu obok Fortu Pinta, a zakończyłyśmy na ognisku na Zapomnianych Polach. Każda z nas była na Fryzie, dlatego tak ładnie to wszystko wyglądało, a do tego nadawało poważniejszego klimatu. Zrobiłam dla Was. Parę? Zdjęć.
Później pojechałyśmy w kierunku Głuchych Lasów. Byłyśmy tam jednak krótko i szybko z nich wyjechałyśmy, aby obrać kierunek na Dolinę Złotych Wzgórz.Za chwilkę wyjechaliśmy na piękne Pola Everwind, gdzie spędziłyśmy więcej czasu.

To tutaj spędziłyśmy połowę czasu urządzając sobie piknik. Było naprawdę bardzo zabawnie, a praktycznie naokoło piknika stały same Fryzy, które wyglądały olśniewająco. Zaraz po pikniku ruszyłyśmy do Winnicy,


a stąd do Ujeżdżalni i prosto do naszego celu - Doliny Złotych Wzgórz.


Po kilkuminutowym pochodzie znalazłyśmy się przed bramą Doliny Złotych Wzgórz, szybko przemieściłyśmy się do serca doliny. Domyślacie się co może nim być?

Wiecie już? Tak, do Wzgórza Stracha na Wróble.
Powoli już miałyśmy kończyć, jednak na koniec pojechałyśmy jescze na Zapomniane Pola, ponieważ jedna z członkiń nie miała dostępu do Doliny Złotych Wzgórz. Oczywiste, więc, że jakoś musiałyśmy zapobiec temu problemowi, ponieważ chcemy, aby w naszym klubie było miło i każdy mógłby wziąć udział w spotkaniu. 
Tutaj przy ognisku już zakończyłyśmy rajd zabawą w układanie historii. Polega ona na tym, że każda z nas pisze po jednym słowie i układamy wspólnie jakąś historię. My ułożyłyśmy coś takiego:

''Pewnego jesiennego wieczoru podczas kolacji mała dziewczynka musiała iść na strych, aby znaleźć zabójczą szczotkę. Była stara, lecz piękna. Szczotka zjadła polec dziewczynce, wtedy pojawiła się zjawa cmentarna. Zaczęło padać. Dziewczynka przytuliła swojego małego psa lubiącego warzywa gotowane. Zrobiło si bardzo ciemno, gdyż zjawa poszła zrobić komuś pogrzeb na łące, używając kosy. Nadchodziła dwunasta godzina, która oznaczała śmierć dziewczynki. Wszyscy umarli śpiąc. Kobieta była bardzo napalona na tajemniczy łańcuszek. Do chwili, która byłą znacząca w jej życiu. Koniec świata. Amen.''


 Tak, ta historia jest bardzo sensowna, ale najważniejsze jest to, że dobrze się bawiliśmy.

Chciałabym Wam jeszcze życzyć szczęśliwego Halloween! Ja tego święta nie obchodzę, ale dla tych co teraz chodzą po domach i zbierają cukierki życzę powodzenia i całej dyni słodyczy ♥
30 października 2015

Dziekuje!

Hej
Chcę Wam bardzo podziękować za potężną liczbę wyświetleń i obserwatorów.

♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ Etap pierwszy

No witam!
Tak jak obiecałam dzisiaj dodaję plik z pytaniami, na które macie odpowiedzieć. Na podesłanie mi tego macie czas do 4 listopada. Chcę zaznaczyć, że osoby, które nie oddadzą swojej pracy w terminie są automatycznie dyskwalifikowane, a na ich miejsce wchodzą pierwsi w kolejności kandydaci z listy. (dlatego wszyscy co wzięli udział mają obowiązek wypełnienia testu).

Konkurs wiedzy
Star Stable Online

Jeśli chcesz uzyskać plik kliknij na napis ''Konkurs wiedzy'' i pobierz go z hostingu. (jest to darmowe, a oprócz tego bez wirusów) Pliczek stworzyłam ja sama, nikt mi nie pomagał, więc nikt nie zna pytań. Przystępując do testu przeczytaj dokładnie zasady i życzę Wam zakwalifikowania się do etapu drugiego.
Gdy skończycie wypełniać test wyślijcie mi go (uzupełnionego oczywiście) na adres charlottebirchbear@gmail.com.

Kto bierze udział?

Osoby z numerkiem przed 10

Kate Moonpoulos 
♥ __ na 40 pkt.
Linea Snowbridge ♥ __ na 40 pkt.
Devora Swordwood ♥ __ na 40 pkt.
Ana Highburg ♥ __ na 40 pkt.
Kate Shygarden ♥ __ na 40 pkt.
Natalia Swordson ♥ __ na 40 pkt.
Samantha Eveningstone ♥ 37 na 40 pkt.
Sandra Longhill ♥ 32 na 40 pkt.
Magdalena Dogfield ♥ 31 na 40 pkt.
Eleanor Masterhaven ♥ __ na 40 pkt.

Osoby z numerkiem po 10


Katharina Sweethill ♥ 21 na 40 pkt.
Elsa Winterfoot ♥ __ na 40 pkt.


Powodzenia!Mapa z duszkami

Hej!
Przychodzę dzisiaj do Was z pełną już mapką duszków.


Jeśli macie problem, z którymś z nich piszcie w komentarzu.28 października 2015

Halloween w Jorvik!

Hej!
Przychodzę dzisiaj do Was z postem dotyczącym aktualizacji.

Razem z Halloween pojawiły się nowe zadania, które według mnie idealnie pasują do całej aury. Pojawiają w nich się różne fantastyczne postacie, a do tego magiczne przedmioty, a całe te wydarzenia rozgrywające się podczas robienia tych zadań np. noc w Lasach Złotych Liści nadawała klimatu.


Tak jak w zeszłych latach pojawiły się naturalnie jabłka do łowienia w kubełkach, które znajdują się  z niebieskimi wykrzyknikami w większości stajni. (przy domu Pani Holdsworth, w Forcie Pinta, na Farmie Steva, w Stajni Jorvik, w Stajni w Dolinie Złotych Wzgórz, w Jodłowym Gaju i w Valedale). Oprócz tego mamy okazję odbyć wyścig w poszukiwaniu dyni w piwnicach zamku. Po całym Jorvik również umieszczone zostały duchy, które muszą wrócić do swojego świata! Cały klimat podpierają ubrania i maski w sklepikach, dekoracje przygotowane z okazji Halloween i 
specjalne makijaże.
Jak Wam się podoba? Jesteście zadowoleni, czy nie przepadacie za tymi obchodami?25 października 2015

Nowy skrot w Forcie Pinta

Siemka!
Dzisiaj z rana znalazłam nowy bug w Forcie Pinta. Dla niektórych może to być ciekawy skrót

Jak wykonać tego buga?

1.  Weź duży rozpęd w kierunku wejścia do drewnianych schodów.


2. Wykonaj skok w kierunku lewego boku pierwszej podstawy.


3. Powinno wybić Cię na górę.


4. I znajdujesz się na pierwszej podstawie.


,a oprócz tego pod podstawą można przejeżdżać i szybko dostać się na plażę.Sądzę, że może to być przydatny skrót dla niektórych osób, ja bynajmniej będę go używać, bo sprawia mi on przyjemność :D24 października 2015

Zostane fotografem?

Hej ♥
Jak Wam mija sobota? U mnie dosyć nudno, nie ma co robić. Oczywiście mogłabym odrabiać lekcje, ale to chyba jeszcze gorsze zajęcie. Kto dobrowolnie odrabia lekcje.
Jako, że postanowiłam wyjaśnić o co chodzi w poście Nowa Plaża musiałam zrobić buga, a przy okazji wybrałam się w okolice Fortu Pinta i zrobiłam małą sesję zdjęciową.
Jeśli chcecie możecie użyć te zdjęcia na tapetę do komputera, bądź telefonu.