17 kwietnia 2016

Teorie? No tak!

Hej
Postanowiłam zrobić kilka teorii na temat ciekawostek z nowego terenu. Materiały będą z Star Stable Show, które możecie obejrzeć tu:


Dobrze, zaczynamy!


Przyjrzyjmy się temu zdjęciu: 


1. Nowe konie?!

Czyżby była to zajawka nowej rasy koni? Te konie są mi znajome, ale nie wiem dokładnie co to za rasa... Może to są odnowione andaluzy? Tylko możemy przypuszczać. (Być może obiecane lipicany, choć one są chyba wszystkie siwe, bądź białe albinosy), ale co można się spodziewać po SSO?!
Ciekawe, czy będzie można je kupić, czy zostaną wykorzystane jedynie do potrzeb terenu?

2. Trawa!

Ciemniejsza, gęstsza, bardziej realistyczna. Może taka pojawi się w całym Jorvik, a może po prostu tam były lasy, ale je wycięto? 

3. Czyżby trochę inna wersja Moorland i Fortu Pinta? Może połączone kilka lokacji w jedną całość?

Te łąki wydają się być...Znajome. A no tak! Przecież kojarzą się z polanami Moorland i Fortu Pinta!
Może nawet gracze bez SR będą mieli dostępny ten teren, choć wydaje mi się, że tak nie powinno być...
Co do całości, te runy wydają mi się znajome i bardzo prawdopodobne, że zostaną wykorzystane do nowych zadań z historią główną.


4. Zabudowa

Urocze domki, które pojawiają się na tym terenie sporadycznie ozdobione zostały kwiatami, latarniami i znajomymi drogami! Jedna z nich przypomina ścieżkę do Fortu Pinta, nieprawdaż?


5. Nowe tekstury

W Półwyspie Południowego Kopyta nie tylko trawa jest całkowicie inna, ale do tego pojawiają się nowe tekstury np. kamieni przypominających te z dzikiego zachodu.


6. Nowy transport

Oprócz tego, do Półwyspu Południowego Kopyta będziemy mogli dostać się śliczną, niebieską łódeczką startującą z Fortu Pinta. Być może, że będzie ona dostępna także dla graczy z niższymi poziomami, co wyklucza opcję wchodzenia do tego terenu od strony Nowej Grani.


A Wy?
Co o tym sądzicie?

8 komentarzy:

 1. No nie poznajesz tych ruin?! To jest ewidentne Stonehenge!

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. - ciekawy pomysł, ale moim zdaniem to jest po prostu takie "zapełnienie terenu, na którym nic nie ma"
  2. - powiedziałabym, że na Zapomnianej farmie Dews koło(nie tej w Eponie), też kiedyś były lasy, ale ja wycięto do budowy gospodarstw. Jednak, jak zobaczyłam, że jest tam identyczna trawa teraz, jak na filmiku, to zapewne masz racje - w końcu musieli jakoś zbudować to "Stonehenge"
  3. - sama nie wiem co o tym sądzić... ten ktoś na pewno jedzie z południa na północ, bądź z południowego zachodu na północy wschód(patrz na góry na horyzoncie) - trudno o taką drogę do FP.

  Osobiście sama mam już parę teorii o tym miejscu... może o nich napiszę, ale to jak będę mieć czas.
  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
 3. BTW - Kate mi mówi, że ta trawa była już tam, jak były poszukiwania tęczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Naucz się liczyć Char :pp xD Potem poprawiaj hheheh Klucho

  OdpowiedzUsuń