29 stycznia 2016

It's double Star Coins time!

Hej!
Dzisiaj Star Stable postanowiło wypuścić oczekiwane przez wielu graczy double.

Radziłabym wzbogacić się na nadchodzące tygodnie, ponieważ jak sami widzicie koni jest co nie miara!

Trzy nowe niezbyt piękności aka konie

Siema!
Dwa dni temu na wsypę przybyły trzy nowe maści starych koni. Są to Shire, Morgan oraz Arab w niezbyt pięknych umaszczeniach.

(zdjęcia pododaję kiedy będę mieć wenę! Jópi!)

Wszystkie trzy znajdują się w Księżycowym Sierpie. Kiedy kupicie już nowego maluszka możecie wybrać się na drobne zakupy oraz pojechać do pomocy na arenie Stajni Jorvik.


Jópi!

26 stycznia 2016

Ostatnie zimowe ujęcie

Hej!
Przychodzę do Was ze zdjęciami, które bardzo prawdopodobnie są ostatnimi i kończą okres zimy. Jeśli jutro usuną śnieg to w sobotę postaram się zaktualizować zakładki koni. W sobotę, albo kiedy indziej... zaczynam ferie, więc mi to już bez różnicy :D


 Chciałabym także zapowiedzieć sporadyczną serię, która pojawiać się będzie może raz na miesiąc pt. ''Intrygujące pytania''. Wyjaśniam o co chodzi - będę zadawała pytania, które od dawna nurtują ludzi i w sposób twórczy postaram się na nie odpowiedzieć. Jeśli seria Wam się spodoba, będzie pojawiała się coraz częściej, a do tego z Waszym udziałem. 

25 stycznia 2016

Nawet w jednym miejscu znajdziesz pięć niepewności.

Hej!
Mam chwilkę czasu, więc piszę ten oto niebywały post, w którym zamieszczę parę intrygujących rzeczy w Star Stable. Będzie ich zaledwie pięć, ale nie mem lepszych pomysłów, wybaczcie.


1. Lewitowanie w miejscach ściśle tajnych.
2. Przenikanie zgrozą zdjęć u sprinterów.3. Puste wnętrzności ciał nie stałych w przypadku gry.4. Moorland może być wszędzie.
5. Trawa na piachu, albo na odwrót.Nie wiem, ale mnie takie drobnostki bardzo denerwują i są bardzo zauważalne. Mam nadzieję, że w przyszłości zostaną naprawione.

23 stycznia 2016

Styczniowy kod

Hej!
Właśnie weszłam na bloga Tatiany Pinegirl, który serdecznie polecam i zauważyłam, że dostaliśmy kod do zestawu, które kiedyś zapowiedziało Star Stable.

Są to owijki, które otrzymamy za pomocą kodu GJJ3PX.


Yes or No

Wonsz żeczny
jest niebespieczny
tudududuu

Długo mnie nie było, na prawdę. Nie mam na nic czasu (heloł its mi!) zajmuję się bardziej realem, to to, to tamto.

Nie wiem czy wrócę. Otwieram bloga tylko po to, abyście mogły sobie go pooglądać jeśli jest to komuś potrzebne.

Oya!
PODPIS

10 stycznia 2016

Ostateczna decyzja

Hej
Podjęłam decyzję, która zadecyduje (co innego może robić decyzja?) o dalszych losach bloga. Postanowiłam, że go nie usnę, ani nie zawieszę.
Ale...

będzie stanowczo mniej postów (to chyba miało już być ostatnio ehhh, powtarzam się) i... tyle.

DOSYĆ CEREGIELI!
PO PROSTU WRACAM!
(chyba)


PODPIS

9 stycznia 2016

Na rozstaju dróg

Aloha!
*kreatywność na pierwszy miejscu*

Powoli wracam do siebie. Nie wiem co mnie napadło, ale miałam wszystkiego dosyć. Dosłownie - wszystkiego. Zregenerowałam się po dzisiejszych odwiedzinach kolegi, gdzie prawie w ogóle nie weszłam na grę. 
Nie mam pojęcia o czym pisać, wyczerpały mi się pomysły. Na Star Stable w przeciwieństwie jak na blogu działo się bardzo dużo rzeczy. Ciężko nawet wymieniać to wszystko.
Cały czas się zastanawiam, czy zostać tutaj z Wami. Czasami mam potrzebę coś napisać i z siebie wyrzucić, a czasami czuję odrazę do prowadzenia bloga o grze o koniach.
Żebyście nie pomyśleli, że nie żyję zapraszam na mojego Wattpad'a. Sądzę, że tutaj będę mogła przelać moje emocje na papier i jeszcze czerpać z tego korzyści. Nie mam jasnych powodów, aby zostawać tu dłużej. Gdybyście dali mi parę przykładów oprócz tego, że ciekawie piszę i inne ceregiele miałabym powód do zostania i pisania tu. 
Na razie dajcie mi się zastanowić i wszystko przemyśleć. Nie wiem kiedy pojawi się kolejny post. O to mnie nie pytajcie.


Nawet ona jest dzisiaj bardzo niespokojna.

PODPIS


7 stycznia 2016

Ważny temat

UWAGA!
Post według mnie warty uwagi, jednak jeśli nie chcesz go czytać, pomiń wpis. Dodam też, że nie mam na celu urażenia, albo zwrócenia na kogoś uwagi. 
Tak jak mówi tytuł posta chciałabym poruszyć bardzo ważny temat. Jest nim coś ze sławy i popularności żądnej przez 3/4 użytkowników gry. Nie tylko to zostanie poruszone, albowiem duże znaczenie w tym wypadku ma upodobnianie się do kogoś. Jeśli chcesz poznać MOJĄ opinię zapraszam do rozwinięcia posta.

6 stycznia 2016

Töltem przez świat

Hej!
Dzisiaj rano statkiem przypłynęły nowe maści Isladnów, które umieszczone zostały na targu w Nowej Grani.
Oprócz tego nadal możemy pomóc w przygotowaniach do świąt. Kiedy już się z tym uporamy warto wybrać się na zakupy dla naszych nowych piękności.5 stycznia 2016

Dziadek Mróz

Hej!
Ostatnio bardzo przymroziło! Przyznam szczerze, że pogoda jest świetna, uwielbiam takie dni. Jeśli chcecie zdjęcia wbijajcie na mojego Instagrama z reala. Nie chcę tu podawać linka, aby się szybko nie rozeszło, jeśli ktoś chce to prywatnie proszę.
Jeśli chodzi o dzisiejszy tytuł posta to jest nim... rosyjski kod.


ДедМороз

Do rzeczy - kod daje nam sto Star Coins i mimo, że jest z okazji rosyjskiego święta działa także na polskich kontach, więc wpisujcie póki można!3 stycznia 2016

Ciemny ku górze

Hej!
Nic dodać nic ująć.
Nowa ja.


Która Szar podoba Wam się bardziej?Purpurowe koncepcje

Hej!
Wiem, obiecałam Wam, że w dzisiejszym poście dodam relacje z tajemniczego miejsca, ale niestety nie znalazłam wystarczającej ilości ciekawostek, aby poskładać wszystko w całość. Musicie dać mi jeszcze troszeczkę czasu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to na weekend powinno być gotowe.
Teraz jednak, aby coś dodać zrobiłam sesję na padoku. Nie jest to typowe ujeżdżenie.Muszę również zwrócić uwagę, że usunęłam parę blogów z polecanych. Jeśli chcecie to zróbcie to samo, ale po prostu na połowę z nich nie wchodzę, a to nie ma sensu, jak nawet nie wiem jak dany blog wygląda, a go polecam.1 stycznia 2016

Zagadkowa ściana

Hej!
Przychodzę dzisiaj dla Was ze zdjęciem zagadką. Jeśli zgadniecie gdzie to jest w następnym poście pogłębię nieco relacje z tego miejsca.
Wesołego roku 2016!

Witam!
Pierwszy post w nowym roku. Wyobraźcie sobie, ze jeszcze tylko pięć miesięcy i minie pierwsza rocznica bloga. Z tej okazji na pewno coś przygotuję, więc miejcie oczy szeroko otwarte. Muszę podziękować także za waszą aktywność. Widać, że czytacie moje wypociny i nie piszę tego na darmo. To bardzo miło wiedzieć, że jednak na kimś możesz polegać. Po waszym zainteresowaniu widać także jak szybko wbiliście pięćdziesiąt obserwatorów. Szacun!


W nowym roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń nie tylko tych realistycznych, ale także związanych z grą.