22 lutego 2017

Reakatywacja Nutty Aces?

Hej wszystkim ♥
Minęło sporo czasu od mojego ostatniego posta na tym blogu. Nie miałam weny na prowadzenie jego, na Star Stable też wchodziłam dosyć rzadko. Po ostatniej aktualizacji jednak udało mi się założyć klub o nazwie...
Nutty Aces Club

Niektórzy pamiętają czasy świetności Nutty Aces. Było to jakieś dwa lata temu. Byłam jego właścicielką, jednak presja i mój młody wiek zaważyły o jego rozwiązaniu. 
Gdy w ubiegłą środę dodane zostały nowe nazwy klubów, postanowiłam przejechać się i zobaczyć czy jest coś ciekawego. Całkowicie przypadkiem przyszło mi na myśl, aby zobaczyć, czy nazwa Nutty Aces jest wolna. Nie było. 
Nie poddawałam się jednak. Popatrzałam na puste pole w trzeciej kolumnie. Może z dopiskiem 'Club' będzie wolne? 
I co? Głupi zawsze ma szczęście :D
Strzał w dziesiątkę!

Nie zastanawiałam się długo, oczywiście, założyłam go. Nie wiem jednak, czy jest w ogóle sens go reaktywować i prowadzić od nowa. Prosiłabym Was, abyście wyrazili swoją opinię i poinformowali mnie w komentarzu. Wasze zdanie jest dla mnie i dla przyszłości tego klubu bardzo ważne. To wy zdecydujecie, czy ma on powstać od nowa i wrócić do starych dobrych czasów?

Jeśli jakiś zagubiony orzeszek ze starego NA chciałby do nas dołączyć to także byłoby bardzo miło! :D

7 komentarzy:

 1. Fajnie, że pojawił się post na blogu. :3
  Co do klubu, to raczej się nie wypowiem, bo jakoś mnie do żadnego nie ciągnie i nie jestem zagubionym orzeszkiem. ;v;
  Tak czy owak - powodzenia w jego prowadzeniu. Cx

  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama do końca nie jestem jeszcze zdecydowana co do prowadzenia klubu. Jeśli będą chętni, to się nad tym głębiej zastanowię, ale jak na razie nikłe szanse. Dużo ludzi ma już swoje kluby. Czują się tam dobrze i raczej nie są skorzy do zmian.

   Usuń
 2. Jeżeli chce Ci się marnować 2x/3x razy więcej czasu na grę to czemu nie. Ciężej będzie z zbieraniem ludzi, bo jest 6 serwerów i tego co patrzyłam dwa dni temu 5 z nich jest zamkniętych. Także jeżeli ktoś z innego serwera chciał dołączyć do klubu to słabo, trzeba czekać aż odblokują ;/
  Jaki serwer?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to masz rację 😔 Kiedy pierwszy raz miałam NA był tylko jeden serwer - Cookie Valley i o wiele łatwiej było znaleźć nowych ludzi. Teraz może być to uciążliwe, dlatego ciągle myślę czy prowadzenie klubu to dobre rozwiązanie 😥

   Usuń
 3. Hoho, powodzenia z klubem. Żeby się nie rozpadł jak poprzedni!

  ~Sus

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz, wydaje mi się, że jest o co zawalczyć.

  Oczywiście, tak jak to zostało wspomniane już wyżej - na rozkręcenie klubu trzeba poświęcić naprawdę masę czasu i nie jest to z pewnością zajęcie dla niecierpliwych osób o słomianym zapale.

  Mi osobiście zajęło to około dwóch miesięcy. Nie mniej jednak, ja zaczynałam nieco inaczej niż każdy w tych czasach, mianowicie, nie reklamowałam klubu na żadnych grupkach, wtedy nawet nie posiadałam fcb swojej postaci. Wszystko miało podłoże jedynie w grze i ani trochę tego nie żałuję, a wręcz przeciwnie, jestem zadowolona z tego, że potrafiłam sobie poradzić mając już od startu nieco trudniejszą drogę, bo to pokazało mi, że skoro z tym dałam sobie radę, to żaden inny, ewentualny problem nie przeszkodzi mi w moich dalszych planach.

  Ale przechodząc do sedna, jeżeli masz chociaż kilka cech przywódcy, nie lubisz się podporządkowywać do zasad w czyimś klubie i będziesz potrafiła zapanować nad swoimi członkami oraz zrobić z nich swoją zgraną ekipę to czemu by nie spróbować? Naturalnie, są to tylko jedne z wielu przykładów.

  Z własnego doświadczenia, po już niemalże dwuletnim prowadzeniu jednego i tego samego klubu mogę Ci zagwarantować, że kiedyś, mając już tę stabilizację i przeżywając wspólnie z klubem świetne chwile, powiesz sobie "Kuźwa, no warto było". Nie mówiąc już o tym, że po pewnym czasie, co niektóre znajomości wychodzą mocno poza skalę samych pikseli, co jest naprawdę świetną sprawą.
  Tak naprawdę w tym temacie mogłabym rozpisywać się na priv godzinami, bo jest tutaj masa wątków, które można byłoby poruszyć, a i tak cały temat nie zostałby w pełni wyczerpany.

  Jednak wiadomo, nie zawsze jest pięknie, cukierkowo i kolorowo, ale kto powiedział, że zawsze musi być prosto? To tylko życie sprawdza czy mamy rękę na pulsie i wszystko pod kontrolą.

  OdpowiedzUsuń