1 marca 2017

Kawiarnia Jamie - nowe zadania!

Cześć i czołem!
Jako że znalazłam trochę wolnego czasu na napisanie posta, postanowiłam dać o sobie znak. 
Dzisiejsza aktualizacja wprowadza nam historię kawiarenki Jamie Olivetree w Nowej Grani. Musimy pomóc jej w codziennych zadaniach. Zaczynamy od zbierania pustych butelek po mleku, zostawionych na schodach przez mieszkańców.Następnie napełniamy puste butelki, żeby znowu móc rozwieźć je ludziom. W nagrodę za nasze poczynania otrzymujemy chleb dla naszego konia, za to nasza postać ma chwilę czasu na podwieczorek z Jamie. Mamy możliwość wejść do jej domu, aby wyciągnąć ciasto z piekarnika. Gdy jednak wchodzimy do środka, okazuje się, że w mieszkaniu wybuchł pożar.


Oczywiście, jako że jesteśmy dzielne i waleczne, od razu łapiemy za gaśnicę i po krzyku.
Mogłybyśmy właściwie zacząć już naszą wspólną herbatkę, gdyby nie fakt, że upieczone ciasto jagodowe musimy zanieść do Petunii.


Dziewczyna na początku trochę marudzi, ale potem niechętnie przyjmuje ciasto. 
Teraz zostało nam tylko usiąść przy stole i odpocząć.


Rozmowa najwyraźniej była dosyć nudna, bo jak się później okazało, nasza postać przesypia całą pogawędkę. Zadania kończą się reputacją i najwyraźniej niedługo odkryjemy ciąg dalszy. Bardzo interesują mnie te dwa urocze sklepiki i na pewno kupię parę nowych rzeczy!Moim zdaniem nie są to najlepsze i najciekawsze zadania, ale dostarczają trochę rozrywki. 
Najbardziej cieszę się chyba z jakiejś reputacji, bo będziemy mieli co robić :D


Tymczasem ja muszę lecieć ogarnąć trochę pracę domową.
Do zobaczenia
Charke ♥

2 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że będzie więcej postów, bo już niemogę się doczekać następnego! Krótko, fajnie i na temat napisane, więc bardzo miło się czytało :D
  ~Amanda Mcwill

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję 😉 Bardzo mi miło słyszeć takie pozytywne komentarze! 😊

   Usuń