9 stycznia 2016

Na rozstaju dróg

Aloha!
*kreatywność na pierwszy miejscu*

Powoli wracam do siebie. Nie wiem co mnie napadło, ale miałam wszystkiego dosyć. Dosłownie - wszystkiego. Zregenerowałam się po dzisiejszych odwiedzinach kolegi, gdzie prawie w ogóle nie weszłam na grę. 
Nie mam pojęcia o czym pisać, wyczerpały mi się pomysły. Na Star Stable w przeciwieństwie jak na blogu działo się bardzo dużo rzeczy. Ciężko nawet wymieniać to wszystko.
Cały czas się zastanawiam, czy zostać tutaj z Wami. Czasami mam potrzebę coś napisać i z siebie wyrzucić, a czasami czuję odrazę do prowadzenia bloga o grze o koniach.
Żebyście nie pomyśleli, że nie żyję zapraszam na mojego Wattpad'a. Sądzę, że tutaj będę mogła przelać moje emocje na papier i jeszcze czerpać z tego korzyści. Nie mam jasnych powodów, aby zostawać tu dłużej. Gdybyście dali mi parę przykładów oprócz tego, że ciekawie piszę i inne ceregiele miałabym powód do zostania i pisania tu. 
Na razie dajcie mi się zastanowić i wszystko przemyśleć. Nie wiem kiedy pojawi się kolejny post. O to mnie nie pytajcie.


Nawet ona jest dzisiaj bardzo niespokojna.

PODPIS


4 komentarze:

 1. Teraz wszystkie fajne bloggerki odchodzą ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hey Char!
  Mam pytanko: jaki masz szablon ba bloga?

  OdpowiedzUsuń
 3. Char słucham nie no tu! Jesteś świetna w tym co robisz! Mało osób potrafi pisać takie świetne posty ja ty :) A te zdjęcia! Ja nawet takich nie umiem robić :c Masz tylu obserwatorów! Ludzie Cię czytają! Oni cię uwielbiają!Jesteś bardzo sympatyczna i pomocna :) A pomysłów na post jest mnóstwo! Zaczynają się od top 5, a kończą na poradnikach np. Jak dopasować do swojej postaci ubrania :D Nie odchodź proszę :) ~Brania Wolfbell

  OdpowiedzUsuń