9 kwietnia 2016

Powrót z gratisową niespodzianką

Hej!
Ostatecznie mogę powiedzieć, że wróciłam. Odwrotnie znowu działa Magda. Nie mam pojęcia co się z nią stało przez moja chwilową nieobecność i nie mam z nią kontaktu. Ogólnie przygotowuję Wam niespodziankę na rocznicę bloga i mam już zgodę wszystkich osób, jednak cały czas czekamy z niecierpliwością na Madzię, bo bez niej nie możemy ustalić dalszych szczegółów.
Jeśli okaże się tak, że niestety nasza zaginiona nie odezwie się na czas to będzie trzeba przełożyć planowaną rocznicę na kiedy indziej. Dokładnie wypada ona 30 kwietnia, czyli w sobotę, więc termin byłby jak najlepszy, jednak cóż...
To już nie ode mnie zależy.

Mój setny powrót można uznać za otwarty?
Niezupełnie.
Co z tego, że egzaminy napisałam bardzo dobrze, jeśli nauczyciele dalej wciskają wam kity z konkursami i nie wiadomo jeszcze czym. W poniedziałek mam recytatorski, znowu zaraz wuefista chce mnie zapisać na BRD, potem w maju mam finał religijnego, do tego przedstawienia.
Nie mogę rzucać czasem na prawo i na lewo. Teraz mam dwa blogi, więc dla obu muszę znaleźć chwilę czasu i musicie mi wybaczyć tą nieobecność.
Ale spokojnie!
Na godzinie wychowawczej razem z naszą panią policzyliśmy dni do wakacji. Zostało równo 51, wykluczając weekendy i inne przerwy. Polecam zrobić sobie taki kalendarz, na którym będziecie wykreślać dni. Ja razem z moim przyjacielem się w takie zaopatrzyliśmy.

No więc... kolejny post informacyjny za nami?
Niezupełnie.
Muszę Was poinformować także o ciągłych zmianach w wyglądzie. Możliwe, że niejedna z Was to zauważyła i tak będzie jeszcze przez jakiś czas, musicie dać radę.

No... to teraz już raczej koniec.


2 komentarze:

  1. Um... czy to będzie rajd z jakimiś innymi osobami? o.e

    I ładny screen. *.*
    ~Samantha Eveningstone

    OdpowiedzUsuń