7 lipca 2016

Drugie konto?!

Witajcie kochani ♥
Zaraz dochodzić będzie dwudziesta czwarta, więc muszę się troszeczkę pospieszyć. Nie wiem jak u Was, ale u mnie pogoda się coraz bardziej psuje, a miałam zaplanowane dużo wyjazdów i obawiam się, że nici z tego wyjdą. Dzisiejsza szaruga była ciężka do zniesienia, od razu przypominała się taka późna deszczowa jesień. Miejmy nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo planuję razem z mamą i ciocią iść na jagody.
Właściwie chciałam wpaść Wam powiedzieć o moim drugim koncie, które co prawda założyłam już dosyć dawno, ale nadal będzie funkcjonowało i jest to moje oficjalne drugie konto. Pamiętajcie, że od teraz kryję się pod dwoma pseudonimami: Charlotte Birchbear i Charlotte Birchsister. Są to dwa konta, więcej jak na chwilę obecną nie mam!


Charlotte Birchsister, czyli młodsza siostra z rodziny Birchbear. Jak na razie swoje reputacje buduje w stajniach i uczy się nowych umiejętności, takich jak skakanie. Bardzo często wzywana jest do pomocy przez mieszkańców Jorvik, którzy jak zwykle mają kłopoty. Czeka ją jeszcze wiele wyzwań i prób na wyższych szczeblach rozgrywki, jednak zawsze będzie pamiętać o swojej starszej siostrze i to do niej zwróci się o pomoc.1 komentarz:

  1. Zapamiętam "Birchsister " :D
    Ja też jutro idę na jagody,a obecnie moja miejscowość jest po ostrej "kąpieli "xD. Świeci słońce ale jest tylko 15 stopni.
    Prawdziwe, polskie lato! :D

    OdpowiedzUsuń