20 lipca 2016

Aktualizacja na medal

[EDIT]

Hej!
Dzisiaj w Jorvik jak zwykle pojawiła się masa nowych rzeczy!...
Zaraz, zaraz...
Dzisiaj w Jorvik niezwykle pojawiły się tylko ubrania!
Dlaczego?

Taaak,
większość pracowników Star Stable wyjechało na urlop. Oczywiście nie mam im tego za złe, jednak sądzę, że czas powinien być tak rozplanowany, żeby zespół mógł normalnie funkcjonować. Z początku byłam bardzo zła, bo przecież jak tak można, wypuścić słabą aktualizację. Powoli docierało do mnie jednak to, że im też należy się odpoczynek. Teraz wiem, że wszyscy pracownicy chcą dla nas dobrze. Jesteśmy ich klientami, więc oni muszą spełniać nasze wymagania - nie oszukujmy się - bez naszej kasy, ta gra by nie istniała.
Radzę Wam, nie denerwować się na Star Stable za mniejsze aktualizacje, tylko spojrzeć w przeszłość (albo nawet przyszłość) i zobaczyć jak bardzo się z tym wszystkim starają.

Dodatkowo...
Czuję, że muszę Was wszystkich przeprosić. Nie wiem za co. Po prostu chcę przeprosić. To dziwne, bo nic Wam nie zrobiłam, jednak czuję taką potrzebę, że muszę przeprosić moich czytelników...
Właściwie to...
Nie widzę przyszłości tego bloga. Nie wiem co mam na nim robić. Nie mam pojęcia także, czy w ogóle Wam podoba się to, że prowadzę tą stronę. Jeśli to nie wypali... Ja nie będę prowadziła tego na siłę, bo nie mam po co. Czuję, że Was zawiodłam.
Was i samą siebie.
Niby nie zrobiłam nic wielkiego nie pisząc postów przez dosyć długi czas, ale można powiedzieć, że się trochę odwróciłam. Szczerze mówiąc, czasami mam dosyć tego wszystkiego. Zaraz jednak, kiedy wracam do archiwum i widzę wszystkie starsze posty...
Zaczyna mnie normalnie kłuć serduszko.
I może Wam się wydawać, że to tylko blog, tu nie ma nic nadzwyczajnego, jednak...
Tu są wspomnienia. Moje wspomnienia. Garstka mnie, coś z mojego środka.
Ciężko mi pisać te słowa, ale żałuję za każde odejście i za każde przybycie. Z coraz to nowymi przerwami, jest mi trudniej wracać. Liczba przerw rośnie, a czytelnicy chyba czekają, aż ja postanowię się z łaski swojej odezwać.
Ja...
Ja chciałabym za to przeprosić.
Powiedzmy sobie szczerze, bo nie ma co się oszukiwać.

13 komentarzy:

 1. Tak, dla mnie do jakiś żart. Wakacje powinny być najintesywniejszymi miesiącami pracy, ze względu na dużą aktywność u graczy, a oni dają nam coś takiego. Ja bym się wstydziła takie coś wypuścić bo to kompletnie nieprofesjonalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko Wy chcecie mieć wakacje :p

   Usuń
  2. Miałam to samo w komie napisać.

   Usuń
  3. Wakacje, wakacje wszyscy chcą wakacje :D
   Wiadomo, ale kurczę to są ludzie, który zawodowo zajmują się grą. Wiem, mają rodzinę, znajomych chcą spędzać z nimi czas itd. - rozumiem, jednak my płacimy za tych ludzi. To dzięki nam - po części - mogą wynajmować kolejnych pracowników. Jak wiecie płacimy dosyć sporo za tą grę i nie sądzę, że w sso jest tylko np. jeden jedyny programista. Załóżmy, że ten jeden wyjedzie na urlop, w trakcie pojedzie następny, potem ten pierwszy wróci, wyślą kolejnego, ale przynajmniej będą ludzie do pracy. Jak dla mnie wygląda na to, że chyba połowa zespołu wyjechała w takim razie.

   Usuń
 2. To też są osoby i w wakacje chcą odpocząć z rodziną :[

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, rozumiem, że chcą wypocząć, ale według mnie w takim razie powinny zostać ustawione jakieś zmiany. W sensie, że jakiś tam grafik wyjeżdża od tego do tego, w międzyczasie pojedzie jeszcze jeden. Potem, gdy wrócą oni, zbierają się kolejni. Z tego wynika, że chyba cały zespół pojechał na wakacje. Wiadomo, że chcą odpocząć, jednak my za to płacimy i wymagamy także dobrych aktualizacji, a nie nadeszło lato, czas gdzie wszyscy mamy troszeczkę czasu, żeby przysiąść na Star Stable to nie ma co tam robić. Nigdy nie narzekałam na aktualizacje, np. dodali tylko kilka questów, szanowałam ich pracę, gdy większość narzekała. Tym razem to jednak przegięcie. Wrzucili tylko kilka ubrań, które z pewnością mieli zaprojektowane i stworzone dawno.

   Usuń
 3. Ja tam nadal wczoraj szukałam skarbów.
  Z jednej strony to dobrze, większość graczy przyzwyczaiła się do nie wiadomo jakich zmian co środę. Chcą czegoś większego więc część aktualizacji musi być taka, inaczej nie wyrobią z pracą.
  Dodatkowo te urlopy. Na ich miejscu po 2 miesiącach bym padała na twarz. Jest lato, niech też z niego korzystają. Gracze mogą się zająć reputacjami itp. Przecież od jednej mniejszej aktualizacji nikt nie zginie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od jednej wiadomo, jednak sso zaplanowało więcej słabych aktualizacji na wakacje.

   Usuń
  2. Jak informatycy poszli na urlop to ciężko, żeby wyrobili z dodatkową pracą.
   Niestety nijak tego rozłożyć, większość chce korzystać na przełomie lipca i sierpnia. W końcu wtedy jest najprzyjemniej.

   Usuń
  3. Eh, to prawda... Miejmy nadzieję, że wynagrodzą nam to na koniec roku :)

   Usuń
 4. Chyba nawet serwerów nie wyłączyli. Nawet nie mieli by po co XD. Dla mnie to kompletne lenistwo ze strony zespołu SSO. Rozumiem są wakacje i każdy ma znajomych, rodzinę itp., ale bez przesady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lenistwo to nie, widać, że się starają. Jednak te urlopy powinny być jakoś inaczej rozłożone, bo chyba zabrakło im ludzi do pracy.

   Usuń