21 października 2016

Podwójne Star Coins!

Witajcie! ♥

Zespół Star Stable wraca z kolejnym, wspaniałym weekendem Podwójnych Star Coins! Doładuj w ten weekend Star Coins, a otrzymasz 100% extra DARMOWYCH SC przy wszystkich zakupach!

Uwaga! Oferta Podwójnych Star Coins nie łączy się z zakupami z Oficjalnego Sklepu Star Stable. Podwójne Star Coins na wszystkie zakupy!
Oferta kończy się w poniedziałek, 24 października o godzinie 14:00 (UCT).
14:00 (UCT) = 16:00 w Polsce


Zaloguj się na swoje konto i sprawdź oferty!

2 komentarze:

 1. Prosiłabym o zareagowanie na akt plagiatu:
  http://blog-star-stable-online.blogspot.com/2016/10/gdzie-sie-pojawia-galopujacy-thompson.html

  Lana na samym początku otwarcie przyznaje że informacje znalazła na którymś z angielskich blogów i że te informacje po prostu skopiowała oraz przetłumaczyła.

  Dwukrotnie zostawiłam jej tam komentarz (z anonima), aby podała źródło, bo to jest po prostu plagiatem - niestety chyba nie uważa komentarze z anonima za wiarygodne i nie uzyskałam odpowiedzi, bo komentarze nie został zatwierdzone, podczas gdy inne się pojawiły, a post został zmodyfikowany (niestety dopisała jedynie, że musiała to przetłumaczyć...).

  Bardzo proszę o jakąś reakcję skierowaną w stronę Lany, bo to jest bynajmniej żenujące, że nie podała źródła, a przyznała się otwarcie, że to skopiowała (chyba fakt, że musiała przetłumaczyć, jest dla niej usprawiedliwieniem).

  Gdy ktoś jej nie przemówi do rozsądku i nie zatrzyma tego w zarodku, to będzie się czuć bezkarnie oraz nietykalna.

  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ktoś też postanowił zainterweniować w tej sprawie. Nie podoba mi się to i to bardzo. Raz dziewczyna zrobiła sobie nagłówek bardzo podobny do mojego i nie podała źródła inspiracji, co też wydało mi się żenujące. Dodatkowo, gdy tworzyła swoją super mapkę na blogu (zmieniając ją przy tym ze dwadzieścia razy) chciałam jej napisać, że myli się w kwestii co do niektórych duchów, jednak nie zatwierdziła komentarza, bezmyślnie poprawiając błędy na mapie. Na prawdę ona też mnie bardzo denerwuje, jednak nie możemy raczej nic w tej sprawie zrobić. Racja, można jej dowalić jakimś postem, żeby ludzie to widzieli... Ale... To nic nie da. Niektórzy już wiedzą jaka ona jest i cóż... Ona twierdzi, że to całkiem w porządku, także...
   No! A jak jej ktoś wystawi komentarz o plagiat, to albo się do tego nie przyzna albo nie zatwierdzi komentarza.
   Smutne i żałosne doprawdy.

   Pozdrawiam :)

   Usuń