11 sierpnia 2015

Ulepszona grafika

Dobry wieczór!
Pod ostatnim postem zobaczyłam, że niezbyt podoba Wam się nowy wygląd bloga. Prawdę mówiąc, nie zmieniło się aż tak wiele rzeczy. Są po prostu dwa pasy i może to odrobinę zmienia pogląd na ten blog. Muszę tylko powiedzieć, bo nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że to jest moja strona i dekoruję ją jak chcę. Wy również możecie założyć sobie bloga i go dowolnie upiększać. Rozumiem to, że trzeba tu wprowadzić jeszcze drobne poprawki, gdyż jest za dużo czerwieni i niektórych dodatków. Naprawdę, jeszcze przekonacie się co do tego wyglądu. Może to też kwestia przyzwyczajenia do wyglądu tych wszystkich blogów. Gdyby nie spojrzeć to w sumie co czwarty blog o tej grze jest zrobiony właśnie szablonem Travel. Do tego podobne czcionki i gadżety. Ja chciałam to troszeczkę zmienić. Może nie wyszło perfekcyjnie, ale ja jestem zadowolona z tego co zdziałałam w tak krótkim czasie.
Ugh. Za bardzo się chyba rozpisałam. Przechodząc do tematu posta Star Stable opublikowało na swoim Instagramie zdjęcie. Wygląda to na jakąś zajawkę, chodź dokładnie nie wiadomo. Nasz zespół jest taki nieprzewidywalny.4 komentarze:

  1. Fajnie by było zobaczyć moje konie z taka grafiką ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale świetnie by było *-*. Ja tam lubię szablon Travel i sama go używam, ale muszę przyznać, że Twój blog się wyróżnia i bardzo mi się to podoba :D
    Ps. Dziękuję za dodanie bloga do polecanych!

    OdpowiedzUsuń