30 sierpnia 2015

Zegnajcie wakacje!

 Witajcie :D
Juhuuu już w środę zacznie się szkoła! Znów wszyscy razem się spotkamy i będziemy przeżywać wspólne chwile. Już nie mogę się doczekać spotkania z moim przyjacielem i koleżankami, a Wy?
Z okazji, że wakacje się skończą przygotowałam taki obrazek:


Cytat oznacza: ''Słońce świeci i Ty również''. Coś takiego. Jakoś mi to tak przypasowało. Polecam posłuchać piosenki Axwella i Ingorosso - Sun is Shining. Mi się bardzo podoba i będzie jedną z moich ulubionych piosenek!
Dzisiaj postanowiłam z mamą postanowiłam wybrać się do kina na film: ''Mały Książę'', który serdecznie polecam starszej widowni. Film leci w kinach do 3 września, więc się spieszcie.

Oprócz tego wszystkiego zapomniałam Wam oznajmić najważniejszą, ze wszystkich rzeczy...


Uwaaaaga!


Przeniosłam się na jakiś czas na Ciastko. Oczywiście będę zaglądać na miodek, więc nie usuwajcie mnie ze znajomych, ponieważ nie stracimy kontaktu.


Mogliście również zauważyć, że blog został przygotowany do nowego wyglądu.2 komentarze:

 1. Fajnie masz, że cieszysz się na koniec wakacji :D
  Też tęsknię za przyjaciółmi ale jednak wolę wakacje i z tego powodu przez jakiś czas na sso będę ubrana cała na czarno xD Ze smutku :'(
  Czy mogłabym dołączyć do Twojego klubu?
  PS. Świetny blog, masz masę ciekawych pomysłów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż jak chcesz, ale nie prowadzę go. Jest tylko po to, abym miała nazwę, żeby mnie nie zapraszali do klubu. Zrezygnowałam z bycia właścicielką, tylko z tego względu, że na Sar Stable jest teraz tysiąc klubów i ciężko było utrzymać jakichkolwiek członków w jednym miejscu. Może kiedyś wznowię go. Zobaczymy.

   Usuń