11 sierpnia 2015

Remont


Witam ♥
Dzisiejsze słoneczne i gorące popołudnie daje nam wszystkim we znaki. Nie ma żadnej mowy o wyjściu na dwór bez większego zapasu wody. Odpoczywać można jedynie nad morzem, bądź nad jeziorem. Nie wykluczamy także ogrodowego basenu.
Z tego względu, że się dziś nad wodę nie wybrałam zostało mi tylko siedzenie przed ekranem monitora lub czytanie książki. Wolałam poświęcić czas na opcję pierwszą, ponieważ wiedziałam, że na blogu mam sporo roboty. Na szczęście moja praca dała oczekiwane efekty, więc bardzo się z tego cieszę. Szablon został całkowicie zmieniony. Dodatki także przeszły małą reformę. Jedne się zmieniły, za to drugie zostały dodane. Oprócz tego na stronie przybyły zupełnie inne czcionki co dodaje troszeczkę innego charakteru.


Nagłówek też nie ma niczego sobie, a z jego wykonania zadowolona jestem chyba najbardziej. 
Wcześniej mówiłam, że bloga zamknę, aż na pięć dni, ale jak widać uporałam się z tym wszystkim wcześniej i znów cieszyć możecie się postami. Postaram się jeszcze dzisiaj dodać jakąś notkę jako wynagrodzenie krótkiej nieobecności.

A Wam jak podoba się nowy wygląd? Według mnie różni się teraz wyglądem od innych blogów.7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jak Ci się coś nie podoba to nie wchodź na mojego bloga. Cóż za problem. :)

   Usuń
  2. Mowie, ze razi w oczy, a nie, ze jest brzydko. Poza tym nie czytam zbytnio twojego bloga. Na ostatniej aktywnosci zauwazylam "zmiana wyglady" i weszlam z ciekawosci, bo szukam inspiracji na swojego bloga.

   Usuń
 2. Cóż mi się stanowczo bardziej wcześniejszy wygląd bloga lecz nie dam rady tu nie wchodzić...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale nie dokładnie Was rozumiem. Wygląd, aż tak się nie zmienił. Są tylko dwa paski, inny nagłówek i tło. Pośród innych blogów mój się wyróżnia i właśnie z tego się cieszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nwm jak na kompie, ale na telefonie to dziwnie wyglada, bo blog jest szeroki i trzeba przesowac na boki.

   Usuń
  2. Tak, na telefonie wiem, to muszę jeszcze poprawić.

   Usuń