31 sierpnia 2015

Rajd

Hej kochani ♥
Chciałam Wam przypomnieć o dzisiejszym rajdzie z Panią Olą. Jeden trwa już na Ciastku, a drugi zacznie się na Miodku.

Ciastko


Godzina: 12:00
Miejsce: Moorland

Miodek


Godzina: 13:30
Miejsce: Moorland

Mnie nie spotkacie na rajdzie, bo się zaczytałam ;-;. A na Miodek raczej nie będę się przenosić. Ale zobaczę ;D
A Wy będziecie?30 sierpnia 2015

Zegnajcie wakacje!

 Witajcie :D
Juhuuu już w środę zacznie się szkoła! Znów wszyscy razem się spotkamy i będziemy przeżywać wspólne chwile. Już nie mogę się doczekać spotkania z moim przyjacielem i koleżankami, a Wy?
Z okazji, że wakacje się skończą przygotowałam taki obrazek:


Cytat oznacza: ''Słońce świeci i Ty również''. Coś takiego. Jakoś mi to tak przypasowało. Polecam posłuchać piosenki Axwella i Ingorosso - Sun is Shining. Mi się bardzo podoba i będzie jedną z moich ulubionych piosenek!
Dzisiaj postanowiłam z mamą postanowiłam wybrać się do kina na film: ''Mały Książę'', który serdecznie polecam starszej widowni. Film leci w kinach do 3 września, więc się spieszcie.

Oprócz tego wszystkiego zapomniałam Wam oznajmić najważniejszą, ze wszystkich rzeczy...


Uwaaaaga!


Przeniosłam się na jakiś czas na Ciastko. Oczywiście będę zaglądać na miodek, więc nie usuwajcie mnie ze znajomych, ponieważ nie stracimy kontaktu.


Mogliście również zauważyć, że blog został przygotowany do nowego wyglądu.28 sierpnia 2015

Trzy niespodzianki

Dobry wieczór!
Aktualnie jest 20:24. Najlepsza godzina na zdradzenie Wam trzech niespodzianek, jakie przygotowało dla nas Star Stable z okazji 50.000 obserwujących na Instagramie.

Pierwsza niespodzianka
Jako pierwszą niespodzianką przygotowaną specjalnie dla nas jest konkurs, z atrakcyjnymi rzeczami do wygrania. Wystarczy polubić post, to samo zdjęcie wstawić na Instagrama. Trzeba podpisać hasztagiem #ssofollow i dodać dlaczego lubimy obserwować Star Stable. Autorzy najzabawniejszych tekstów dostaną nagrody!


Druga niespodzianka
Drugą niespodzianką jest zajawka z odnowionym Fortem Pinta!


Trzecia niespodzianka
Trzecią niespodzianką jest kod na 100 Star Coins!


A tak przy okazji... w środę pojawi się nowy wygląd bloga. Ten jest tymczasowy. Dlaczego w środę to dowiecie się sami. Natomiast będę musiała zrezygnować ze wszystkich serii - wtorkowych ciekawostek, jak i czwartkowego obrazu. Nie pytajcie dlaczego, nie zadawajcie pytań!27 sierpnia 2015

Aktualizacje 26.08

Hej ♥
Tak, więc aktualizacji wczorajszej nie napisałam, bo blog dalej był zawieszony, ale teraz jestem, pełna pomysłów na posty.

Nowe Morgany
Nowe maści Morganów pojawiły się w grze. Pojedź do Jodłowego Gaju i sprawdź, czy któryś znajdzie się w Twojej stajni. Odnowione konie kosztują 790 Star Coins.


Nowy sprzęt
Star Stable dodało masę sprzętu dla naszych kopytnych, a gdzie to już się chyba nawet domyślacie.

Targ koni
Rozłożył się w Forcie Pinta.

Oczywiście było też przypomnienie, że Tim i jego impreza wkrótce zniknie. Aktualizacja nie jest jakaś powalająca, oprócz oczywiście tych koni. Ja już wiem, który będzie u mnie w stajni.Wejscie smoka

Witam :D
Wrrróciłam! Nie wiem na jak długo, ale wróciłam. Troszeczkę odpoczęłam... Tylko jest jeden problem - zaczyna się szkoła i nie wiem jak sobie poradzę z postami. Może blog będzie zawieszony później na jakiś czas, ponieważ trzeba się uczyć, bo egzaminy czekają. No, ale jeszcze trochę czasu jest. Mam nadzieję, że zostanę jeszcze trochę. Ale, ale! Nie myślcie, że prowadzę go dla popularności. Ogółem znów tu jestem, ponieważ bardzo mnie zmotywowaliście. Tu na blogu, jak i w grze. Dostałam wiele miłych komentarzy mówiących, abym znów pisała, bo moje posty są świetne i w ogóle. Bardzo Wam za to dziękuję ♥

Dzisiaj jeszcze jeden post się pojawi.
22 sierpnia 2015

Zawieszenie bloga


Tytuł posta mówi sam za siebie. Zawieszam bloga do odwołania.

Żeby nie było zbędnych pytać to powiem czemu: ta gra staje się walką o popularność. I to jest wręcz przerażające, więc chcę z tym skończyć. Na sso będę wchodzić i normalnie grać, ale nie będę miała już klubu. Nazwę zostawię i moją przyjaciółkę. Będziemy miały klub, aby nas nie zapraszali. To tyle.

Do zobaczenia na szlakach jeździeckich!Dzien z Camelia Oaklund

Cze kochani!
Dzisiaj cały dzień jestem u przyjaciółki, więc razem postanowiłyśmy sobie pograć. Nie wiem czy kiedyś wspominałam, ale znamy się z reala. Ona ma 14 poziom, a ja 17, bardzo szybko mnie dogania :D.

Na początku poszłyśmy zbierać gwiazdki, znalazłyśmy te w Valedale i Jodłowym Gaju. Potem poszłyśmy na zakupy.Byłyśmy także poskakać troszkę w cyrku, a teraz trenujemy nasze kucyki. Może znajdziecie nas potem na mistrzostwach?A Wy, macie przyjaciół z reala, z którymi gracie?20 sierpnia 2015

Nowy klub

Hej :)
Z racji, że dodali nowe nazwy klubów... tak, tak, tak... znów założyłam swój. 

Zapraszam serdecznie do Furious Horses, czyli do Wściekłych Koni.

Na razie klub się dopiero rozwija, mam chyba trzy członkinie, więc szału nie ma, ale nie o to chodzi, aby od razu mieć pełną listę. Muszę też nawet powiedzieć, że nie chcę mieć pełnego klubu. Taki jest bardzo ciężko utrzymać i wtedy bardzo często dochodzi do konfliktów, a potem... wiecie co potem. Dajmy na to 20 członków, tyle mi starczy. Jeśli chcielibyście dołączyć, to mówcie! Nie ma żadnych większych warunków. Jedyne co to wiek. Wiecie sami, że nie miło jest jak ktoś używa okropnych błędów. Nie mówię tutaj o tym, że niby ja jestem idealna, bo mi to też się zdarza, ale takie wyrazy jak ''mój'' lub ''chcę'' to aż nie wypada okaleczać. Także znajdujemy się na miodku i... to chyba tyle informacji. Więc zapraszam!


Naszym mottem, jest cytat z książki '' Dziewczynka z Szóstego Księżyca''. Czytał ktoś?

...

Oprócz tego na Instagramie, Star Stable opublikowało zajawkę nowych Morganów, które zostaną wprowadzone w życie za tydzień.


Któryś z nich znajdzie się w Waszej stajni? U mnie raczej ten siwek, ale cały czas mam dylemat. :D19 sierpnia 2015

Aktualizacje 19.08

Witam, witam!
Już za dwa tygodnie do szkoły. Ja się nawet cieszę, bo jak dla mnie tego odpoczynku mamy za dużo. Fajnie mają w innych krajach np. w Niemczech, że mają wolne dajmy na to w sierpniu. Potem chodzą cały wrzesień i znów mają miesiąc wolnego w październiku. Takie wakacje rozbite na dwie części.
Przechodząc do tematu posta... jak zwykle w środę są aktualizacje, więc o czym innym miałabym pisać?

Góra Lodowa
Pamiętacie wielką górę lodową umieszczoną na wodzie przy Zapomnianych Polach? Morskie prądy znów sprawiły, że ogromna kra przybyła do Jorvik wraz z naszymi milusińskimi - fokami!


Zaginione zwierzęta
Nadal mamy szansę na odnalezienie zagubionych zwierzątek.

Ulepszona grafika
Konie i wyposażenie były poddawane zabiegom ulepszenia grafiki. Możecie włączyć dodatkowe efekty podążając według instrukcji poniżej:

- Idź do Opcji i kliknij zakładkę Grafika;
- Zmień ustawienia grafiki do najwyższej jakości; 
- Wyloguj i zaloguj się ponownie.

Nowe ubrania
W Jorvik City Plaza, jak i zarówno na krze pojawiły się nowe ubrania.

Nowe nazwy klubów
Dobra informacja dla tych co chcą założyć klub - pojawiło się ponad sto nowych nazw, w tym Furious Horses (więcej informacji w jutrzejszym poście)

Targ koni
Eddie i Ferdinand rozkładają się powoli w Forcie Pinta.


Pamiętajcie - jutro pojawią się, aż dwa posty.
17 sierpnia 2015

Spozniony zapłon

Aloha Hawaje. C:

(Nie, nie musicie się pytać, dlaczegóż mam taki świetny humor)

A więc z poprzedniego wyglądu bloga nici, i tak wróciłam do szablonu sprzed wieków, czyli dokładniej sprzed niecałych dwóch tygodni. Według mnie ten jest bardziej schludniejszy, a żeby dopasować się do drugiego, który mi się podobał musiałabym jeszcze pogrzebać w HTML, żeby pozmieniać parę rzeczy, a mi się niemiłosiernie nie chciało. Tak, brawo. Miałam zmienić też link do bloga, ale uznałam, że zrobiłoby się zamieszanie. Zmienię tylko tytuł. Zastanawiam się jednak, który lepszy. '' Jorvik oczami Szarlotki '' lub '' Pamiętniki Szarlotki ''. Dylematy życia.
Przez to całe zamieszanie pominęłam naszą jedną czwartkową zagadkę, ale żeby nie robić większego zamieszania w czwartek dodam dwa obrazki. Uznałam też, iż te wszystkie encyklopedie i nie encyklopedie, gwiazdki, mistrzostwa i w ogóle... Są nie potrzebne. Usunę je, bo nie ma sensu. I tu mi przyznacie rację. Tak, czy owak każdy pójdzie sprawdzić to na blogu Melissy. A mi to nie jest potrzebne, bo na mistrzostwa nie jeżdżę, a łowienie zrobiłam. Szczeliny z reguły widać, albo pamiętam. Albo też sobie sprawdzę na blogu Mel. Life is brutal. No i tak...
zostałam nominowana do takiego Q&A, ale tylko z pytaniami o Star Stable przez Lorraine Northdawn. Zasady są identyczne jak w LBA, tylko masz mniej pytań.


14 sierpnia 2015

Weekend Podwojnych Star Coins

Hej
Star Stable uszykowało nam nową ofertę. Tytuł mówi za siebie.


Oferta kończy się w środę o godzinie 11:00
Ps. Ciągle pracuję nad wyglądem bloga. :)13 sierpnia 2015

Aktualizacje 12.08

Hej!
Przepraszam za taki spóźniony post, ale wczoraj nie znalazłam czasu na jego napisanie. Dziś jest czwartek, a więc wczoraj była środa i aktualizacje.

Nowe zadanie
Upały dały się we znaki także zwierzętom. Ukochany kotek Jenny z Moorland uciekł gdzieś i musimy pomóc jej go odnaleźć.


Nowe wyposażenie
W Jorvik City Plaza pojawił się nowy sprzęt dla naszych kochanych kopytnych.

Koniec Wakacji
Już nie cały miesiąc do końca naszych kochanych Wakacji! Wraz z nimi uciekną także Tim ze swoją imprezą i Johanna z dniami otwartymi w Jorvik!

Targ koni
Eddie i Ferdinand rozłożyli się na arenie Stajni Jorvik.


Jak dla mnie słaba aktualizacja. Jedno małe zadanie i nieciekawy sprzęt, o targu już nie wspominając. Ponoć za tydzień mamy się spodziewać czegoś lepszego. Nawet na swoim Instagramie SSO opublikowało post dotyczący tego, że mają się pojawić nowe człony dla tych, którzy chcą założyć swój klub. W poprzednim poście pokazali również ulepszoną grafikę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.11 sierpnia 2015

Ulepszona grafika

Dobry wieczór!
Pod ostatnim postem zobaczyłam, że niezbyt podoba Wam się nowy wygląd bloga. Prawdę mówiąc, nie zmieniło się aż tak wiele rzeczy. Są po prostu dwa pasy i może to odrobinę zmienia pogląd na ten blog. Muszę tylko powiedzieć, bo nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że to jest moja strona i dekoruję ją jak chcę. Wy również możecie założyć sobie bloga i go dowolnie upiększać. Rozumiem to, że trzeba tu wprowadzić jeszcze drobne poprawki, gdyż jest za dużo czerwieni i niektórych dodatków. Naprawdę, jeszcze przekonacie się co do tego wyglądu. Może to też kwestia przyzwyczajenia do wyglądu tych wszystkich blogów. Gdyby nie spojrzeć to w sumie co czwarty blog o tej grze jest zrobiony właśnie szablonem Travel. Do tego podobne czcionki i gadżety. Ja chciałam to troszeczkę zmienić. Może nie wyszło perfekcyjnie, ale ja jestem zadowolona z tego co zdziałałam w tak krótkim czasie.
Ugh. Za bardzo się chyba rozpisałam. Przechodząc do tematu posta Star Stable opublikowało na swoim Instagramie zdjęcie. Wygląda to na jakąś zajawkę, chodź dokładnie nie wiadomo. Nasz zespół jest taki nieprzewidywalny.Remont


Witam ♥
Dzisiejsze słoneczne i gorące popołudnie daje nam wszystkim we znaki. Nie ma żadnej mowy o wyjściu na dwór bez większego zapasu wody. Odpoczywać można jedynie nad morzem, bądź nad jeziorem. Nie wykluczamy także ogrodowego basenu.
Z tego względu, że się dziś nad wodę nie wybrałam zostało mi tylko siedzenie przed ekranem monitora lub czytanie książki. Wolałam poświęcić czas na opcję pierwszą, ponieważ wiedziałam, że na blogu mam sporo roboty. Na szczęście moja praca dała oczekiwane efekty, więc bardzo się z tego cieszę. Szablon został całkowicie zmieniony. Dodatki także przeszły małą reformę. Jedne się zmieniły, za to drugie zostały dodane. Oprócz tego na stronie przybyły zupełnie inne czcionki co dodaje troszeczkę innego charakteru.


Nagłówek też nie ma niczego sobie, a z jego wykonania zadowolona jestem chyba najbardziej. 
Wcześniej mówiłam, że bloga zamknę, aż na pięć dni, ale jak widać uporałam się z tym wszystkim wcześniej i znów cieszyć możecie się postami. Postaram się jeszcze dzisiaj dodać jakąś notkę jako wynagrodzenie krótkiej nieobecności.

A Wam jak podoba się nowy wygląd? Według mnie różni się teraz wyglądem od innych blogów.8 sierpnia 2015

Kod

Hej

Star Stable dało dla nas nowy kod:

FREEOUTFIT

Dostajemy dzięki niemu śliczną kurteczkę i spodnie.
A oprócz tego jest specjalna oferta : 59.99 zł za 3000 sc aż do poniedziałku o 11:00Dotyczy to tylko graczy posiadających Lifetime.5 sierpnia 2015

Aktualizacje 05.08

Hej ♥
Jak zwykle dzisiaj środa, więc odbyły się aktualizacje. Są na prawdę całkiem fajne.

Nowe zadania
Johanna ze Stajni Jorvik potrzebuje pomocy w przygotowaniach do dni otwartych, w których masa turystów odwiedzi piękną wyspę. Zanim drzwi się otworzą trzeba sprowadzić konie i wypucować siodła. Na pewno znajdzie się masa chętnych.


Nowe ubrania
Oprócz pięknych dekoracji pojawił się nowy sklep, gdzie możemy zakupić nowe ubrania, które wykonano specjalnie z wielkiej okazji otwarcia. Mogę się założyć, że po pracy z chęcią wybierzecie się na zakupy.

Zabawa na plaży
Macie czas tylko do końca wakacji na wyszalenie się na imprezie w Forcie Pinta na plaży. Możecie od razu wpaść i pomóc Timowi w ogarnianiu plażowiczów.

Targ koni
Eddie i Ferdinand także załapali się na dni otwarcia. Może zdążą się rozłożyć do zakończenia imprezy.4 sierpnia 2015

Nowosci

Hej ♥
Ja już jestem w trakcie urlopu. Bardzo fajnie mi się jechało, tylko było na prawdę gorąco. Podróż trwała praktycznie cały dzień, dziwiłam się trochę, bo większą część jechałam po autostradzie. W wolnych chwilach udaje mi się wchodzić na Star Stable. Przez te dwa dni dokonałam kilka zmian :D Nie, nie, to nie są te złe.
Od dłuższego czasu gra zrobiła się bardzo nudna, a od koleżanki dostałam informację, że jest nowy, fajny klub. Właścicielką jest Vera Longbell, a nasze stowarzyszenie przybrało nazwę Omega Ghosts. Jak na razie bardzo mi się podoba i jestem miło zaskoczona.


Natomiast dzisiaj dostałam jakiegoś grymasu i postanowiłam zmienić fryzurkę. Jedna bardzo przypadła mi do gustu. Sami oceńcie.


Podoba Wam się zmiana? Jak na razie jest super. Zobaczymy co dalej z tego wyjdzie. I z klubu i z fryzurą. A może naszła era zmian i trzeba było porzucić to co stare. :)1 sierpnia 2015

Wyjazd

Dobry wieczór
Chciałam Was poinformować, że jutro z rana wyjeżdżam. Dokąd to już raczej wiecie z poprzedniego posta, ale i tak chcę Wam to przypomnieć. A więc wybieram się w góry. Jadę na tydzień. Przy okazji zajrzę do Częstochowy i Krakowa. Zabieram ze sobą laptopa, więc kontakt ze mną będziecie mieli. Na Instagramie postaram się udostępniać Wam zdjęcia.


W noclegu, w którym będę na pewno jest internet, dlatego na grę będę wchodzić, ale może tylko późnymi wieczorami, aby nakarmić konie i porozmawiać ze znajomymi. Co do bloga może jakiś post się pojawi. Sadzę, że będą to jedynie środowe aktualizacje i czwartkowa zagadka, ponieważ sami wiecie, że na wakacjach wcale nie ma się ochoty na takie rzeczy. A jeżeli chodzi o konkurs to zwycięzca jeśli zgłosi się w terminie mojego pobytu to nagrodę dostanie już na następny tydzień, kiedy będę w domu.

A Wy wyjeżdżacie gdzieś? A może byliście już na wyjeździe?