1 lutego 2016

Sesje w nowszej wersji, czyli urozmaicenie rzeczywistości

No hej
Jak widzicie piszę mniej postów, ale nie chcę też całkowicie porzucić bloga, bo jednak lubię pisać i dzielić się z Wami moimi przeżyciami i przeczuciami. Dzisiaj przygotowałam dla Was już lekko walentynkową sesję z Magdaleną Dogfield. Jeśli jesteśmy już w temacie walentynek to muszę poinformować o nowym świetnym wyglądzie strony Star Stable. Serio, jak dla mnie postarali się i jeśli ten komplet ze zdjęcia będzie w grze mam już pomysł na walentynkowy ubiór.
Jak już będę robiła sesje to w jakimś innym niż wszyscy stylu. Mam nadzieję, że to trochę zmieni Wasz pogląd na wszystkie nudne fotografie. Jutro przedstawię Wam jeszcze jedno moje dostrzeżenie, które zauważyła już kiedyś jedna z blogerek, jednak osobiście chcę się tym z Wami podzielić. Do tego jak widzicie posty są takie trochę mało bogate, ale większość czasu poświęcam dla klubu i w ogóle... nie wiem czy moja aktywność wzrośnie, ale raczej nie. 

4 komentarze:

 1. Char! Ale śliczny blog! ♥ ♥ ♥
  Co tak mało komów? Wszyscy muszą zobaczyć tak ślicznego bloga! ♥ ♥ ♥
  Dodam do polecanych na swoim ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ♥ Nie dziwię się, że mało komentarzy, bo niestety posty są właściwie ze dwa razy w tygodniu, a będą też rzadziej...

   Usuń
 2. Hshshhs Ale ja sławna. Super efekty szlachto :)

  OdpowiedzUsuń