6 listopada 2015

Epona - co to jest?

Cześć Hannes! Dziękujemy za rozmowę. Chcielibyśmy wiedzieć coś więcej o nowym terenie! Opowiedz nam wszystko...

Cześć wszystkim! To ja dziękuję, to wspaniałe uczucie przemawiać prosto do graczy i fanów! Cóż, co mogę powiedzieć o nowym terenie? Dużo ludzi wie już, że będą to południowe Urodzajne Hrabstwa, co jest prawdą, lecz nazwa nowego obszaru to Epona! Ten teren stanowi południowy kraniec UH, ale teraz znacie jego prawdziwą nazwę!


Epona brzmi fantastycznie! Czy możesz powiedzieć nam coś więcej o nowych miejscach i miasteczkach? Co z Fort Maria?

Pewnie! Jest tam ładne podmiejskie miasteczko New Hillcrest, upiorne Mirror Marshes (bagna) oraz senne miasteczko Crescent Moon Village. Fort Maria wciąż jest tajemniczo zamknięte i nikt nie był tam przez lata. Krąży historia, że ktokolwiek przekroczy mury i wejdzie do Fortu znika i już nigdy nie jest widziany ponownie...!


Wygląda na to, że czas na przygody! Kim są bohaterzy, których spotkamy po drodze?

Jest cała masa nowych postaci i rodzin, którzy czekają aż ich poznacie. Czy zastanawialiście się kiedyś jak Bobcats są jedynym klubem jeździeckim na calutkiej wyspie pełnej koni? Cóż, powiedzmy, że nie są jedyne! Ekscytujące zadania z historią gry rozwiną wątek GED gdzie będzie wiele zwrotów akcji, niespodzianek  i nowych twarzy w Jorvik!

Nowy teren! Zadania z głównym wątkiem gry! Oczywiście nie puścimy Cię zanim nie powiesz czegoś więcej o prowadzeniu koni!

Hahaha, oczywiście, że nie! Więc, najfajniejszą rzeczą o uwiązach, będzie to, że tak naprawdę nie będzie uwiązów... Nazywamy to funkcją 'prowadzenia konia' i będziecie mogli poprowadzić swoje konie poprzez trzymanie ich za uzdę, co uważamy za o wiele lepsze niż uwiązy! Wszystko co mogę powiedzieć o dacie kiedy pojawi się ta funkcja to żebyście mieli oczy szeroko otwarte na nowe zapowiedzi. Może będzie to wczesny prezent na święta Bożego Narodzenia? Haha, zobaczycie!

Bardzo dziękujemy Hannes! Super się z Tobą rozmawiało, wspaniale jest zaglądać za kulisy!

Ja również dziękuję! Mam nadzieję, że wszyscy nie mogą się doczekać aż będą mogli odkryć Eponę!


Tłumaczenie pochodzi stąd.6 komentarzy:

 1. Char, wiesz gdzie kupić skarpety jeździeckie dla postaci w SS?

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem tak... te nazwy są wprost fenomenalne. :"D
  Ale pewnie przetłumaczą na Polski i będzie brzmieć.. dziwnie. ;_; Mogliby tych wszystkich nazw nie tłumaczyć... serio... po angielsku to brzmi spoko. ;v Ale co ja tam wiem. ;d

  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Czy taka maskara to bym nie powiedziała. Star Stable się dla nas stara. W sumie to są tylko zdjęcia, nie wiesz jak tam jest dokładnie. Ze zdjęcia nigdy nie zaznasz prawdziwego odczucia. To tak jakbyś zamiast jadła lodów widziała je na obrazku.

   Usuń