21 listopada 2015

Epona

Hej!
Przychodzę dzisiaj z dosyć rozbudowanym postem. Mam dla Was zdjęcia ze wszystkich miejsc w Eponie. Liczyłam, to wyszło 80 zdjęć. Jesteście gotowi?

Nowa Grań
Nowa Grań to małe miasteczko, które jest najnowocześniejszym miejscem na całej Wyspie Jorvik. Miasto przypomina miasteczka amerykańskie bardzo podobne pod względem wyglądu domów.

Stajnie Nowej Grani
Jedyna stajnia w Eponie, którą zarządza poczciwa i miła kobieta o imieniu Nathalie. Ma ona jednak wielki kryzys, ponieważ brak jej pieniędzy na dłuższe posiadanie stajni.

Lustrzane Bagna
Tajemnicze i rozległe tereny, które przecina plątanina rzeczek i małych strumyków. Obszar jest tak rozległy, że bardzo szybko można się zgubić, ma on jednak taką urodę wewnętrzną, że ciężko nie przystanąć i pooglądać kolorową roślinność.

Księżycowy Sierp
Mała i przytulna wioseczka wybudowana w szesnastym wieku. Wioskę zamieszkuje wiele ludzi, którzy lubią jeździć konno. Oczywiście nie zabraknie kilku sklepików, w których kupimy ładne ubranka.

Jezioro Epona
Ludzie zamieszkujący Eponę, zarówno wschodnią i jak i zachodnią uważają to jezioro za serce obszaru. Niektórzy nawet mówią, że nie wolno w nim się kąpać.

Wybrzeże Wrak
Nierówny teren i gęsta roślinność to idealne miejsce dla ludzi, którzy uwielbiają bawić się w chowanego. Trzeba jednak uważać na wraki, które kryją się na linii brzegowej.

Forteca Starej Grani
Niegdyś były to piękne ogrody, w których kwitły piękne kwiaty, jednak Globalna Energetyczna Dominacja rozprzestrzenia się szybko. Za szybko.

Maślane Wzgórze
Małe wzniesienie, na którym stoi piękna siedziba rodziny Buttergood w całej swojej okazałości. Teren jest dookoła zarośnięty, ale przykuwa uwagę.

Kocioł
Krzywą drogą na sam dół.

Obserwatorium 12
Miejsce, w którym naukowcy wykonywali swoje badania. Musieli jednak z nich zrezygnować. Używanie teleskopu nie było możliwe przez obecne G.E.D.

Posiadłość Dew
Czy okazała posiadłość Dew ma coś wspólnego z farmą Unfortunate Dews?

Kotlina Strażników
To tutaj stoją cztery posągi koni, na każdym z nich jest symbol jednego Jeźdźcy Dusz.

Góry Szarej Rosy
Otulone gęstą mgłą rozległe górskie tereny, ze szpiczastymi wierzchołkami i niezwykle niebezpiecznymi szlakami. 

Szczyt Starej Grani
Niegdyś mieściła się tutaj mała wioseczka, jednak obecnie te tereny całkowicie zrujnowała ekipa Globalnej Energetycznej Dominacji.

Burzowe Pola
Smakowite winogrona najwyższej jakości mają swoje miejsce na Burzowych Polach,

Farma Burza
To tutaj mieszka poczciwa rodzina Stormheart. Farma jest jedną z najstarszych w całych Urodzajnych Hrabstwach.

Stara Farma Burza
Tutaj również mieszkała kiedyś rodzina Stormheart, jednak po śmierci małżonki pan Harald postanowił wybudować inne miejsce zamieszkania dla swojej rodziny. 

Niedźwiedzi Przylądek
Kiedyś była to wyspa tętniąca życiem jednak kompanii Globalnej Energetycznej Dominacji nie da się powstrzymać.

Wyspy Zachodzącego Słońca
Rozległy obszar podzielony na kilkadziesiąt małych i uroczych wysepek, na których pasą się małe owieczki. W stajni znajdziesz osobę, która zaproponuje Ci wyścig po tych okolicach.

Ruiny Starej Świątyni
Nie wiadomo komu została poświęcona. Dzięki niej możemy zobaczyć praktycznie większość epońskich miejsc.

Star Stable opublikowało również zwiastun Epony, który idealnie może posłużyć jako filmik ją przedstawiający.


Muszę bardzo podziękować dla Magdaleny Dogfield, która towarzyszyła mi podczas większości sesji. Jesteś bardzo miłą osóbką, z którą świetnie spędziłam dzisiejszy ranek.5 komentarzy:

  1. Och...Tak mi miło :) Ja Tobie również dziękuję za ten miły poranek!

    OdpowiedzUsuń
  2. O Kotle jeszcze nie słyszałam :O Jak Harry Potter się skończy to idę go szukać B)

    OdpowiedzUsuń
  3. Epona jest cudowna ❤ Tak bardzo chciałabym ją obejrzeć :c Chociaż kiedy jeszcze grałam zwiedziłam większość tej wyspy xD

    OdpowiedzUsuń