22 listopada 2015

Przygotowania do zimy

Witam!
Przepraszam za te ostatnie bardzo krótkie posty, jednak nie miałam kompletnie o czym pisać, niczego praktycznie nie chciało mi się komentować, ale wstawiałam chociaż zdjęcia, żeby nie mieć późniejszych zaległości, ponieważ wolę być na bieżąco.
Widać to za oknem, więc łatwo się wczuć - nadchodzi zima. Każdy człowiek ma jakieś sposoby, aby dobrze się na nią przygotować. Ja na przykład uwielbiam wtedy ubierać się ciepło, albo pić ciepłą herbatę owocową. Nawet Star Stable przygotowuje się do zimy i nadchodzących świąt. Strona przybrała piękny świąteczny wygląd, który jeszcze bardziej przybliża czas świąteczny.
Dzisiejszy post chciałabym poświęcić na omówienie rzeczy, które pomogą nam się przygotować do nadchodzącej zimy.

Mamy koniec listopada. Liście z drzew praktycznie całkowicie już pospadały. Nadchodzi grudzień, najpiękniejszy miesiąc w roku. Już od jego samego początku czujemy magię świąt, a w ludziach zaczynają budzić się dzieci. Czasami mówią, że grudzień jest miesiącem zamieszania. Wszyscy dorośli wtedy się spieszą - lecą do sklepów po karpie, wycinają choinki, które posłużą nam za bożonarodzeniowe drzewka, pieką ciasta i ciasteczka, sprzątają w domach. My jako dzieci również możemy jakoś przygotować się do świąt urządzając swoje własne przygotowania, chociaż w małym calu.
Kiedy zbliża się zima w Star Stable również można poczuć dosyć duży ruch i tłok. Ludzie co prawda nie pędzą po to wszystko co dorośli, ale również robią przygotowania. Może warto przystanąć na chwilę i się dobrze nad tym zastanowić.

Sweterki, płaszczyki i kurteczki
Już od samego początku września zaczął się szał na kupowanie sweterków. Może nie tylko sweterków, ale również płaszczyków i kurtek, jednak swetrów zwłaszcza. Ja akurat jeszcze do początku weekendu jeździłam w letnich koszulkach i kapeluszach, bo szczerze mi to nie przeszkadzało. Dzisiaj jednak zdałam sobie sprawę, że za osiem dni zacznie się grudzień i przygotowałam sobie pewien komplecik, który pewnie posłuży mi na zimowe dni.


Cieple herbaty
Nie wiem czemu, ale mi zima kojarzy się głównie z owocową herbatą. Położyć się wcześniej do łóżka, wziąć ciepłą herbatę do ręki i poczytać książkę - zimowe spędzanie wieczorów. Ciekawe czy tylko ja w Star Stable uwielbiam to, że herbaty zostały przedstawione w cudownym kubku.


Zdjęcia do albumów
Jesień to także czas, aby zrobić piękne zdjęcia do swoich albumów, bądź pamiętników. Zabawne miny na tle jesiennych liści to najwspanialsze jesienne wspomnienia. Na Star Stable mamy akurat bardzo dużo funkcji, dzięki którym możemy zrobić fantastyczne zdjęcia, które na pewno jeszcze długo przechowywane będą na naszych komputerach, aby móc przypominać je sobie w cieplejszych porach roku.


Obowiązki
Na nadchodzące święta warto postawić sobie jakieś postanowienie np. o codziennym trenowaniu konia, karmieniu koni, bądź robieniu reputacji. Jest się z siebie wtedy bardzo dumnym, gdy osiągnie się wybrany cel, więc mówię, że warto.


Oszczędzanie
Pewnie nie jedno z Was miało już tak, że przed Bożym Narodzeniem nie miało kompletnie Star Coins. Nie lepiej byłoby zaoszczędzić trochę, aby sprawić sobie prezent na Boże Narodzenie np. w postaci nowej końskiej pociechy?


Jak Wy przygotowujecie się do zimy? Podzielcie się swoimi propozycjami!7 komentarzy:

 1. Bardzo dobry pomysł z tym oszczędzaniem :P Też będę.Mam trochę Star Coinsów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie człowiek czasami wyda Star Coins na bzdury, a gdy przychodzi co do czego nie masz już za co kupować. Nie daj Bóg jak dodadzą nowe rasy...

   Usuń
  2. ^mówi Czarek, który wcale nie kupił Rockriver'a :)) <3^

   Usuń
  3. Ale ja mam jeszcze spory zapas, uwierz Dzulson.

   Usuń
 2. Fajowy pomysł na posta, serio. ^^
  Ja jakoś na SSO się nie przygotowuje... o.e Serio.. jestem dziwna. ;o

  A tak w ogóle - fajowy efekt przy myszce, hipnoza działa. X"D
  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń