29 listopada 2015

Przez noc na czarnym koniu

Dobry wieczór!
Dzisiejszy post będzie raczej dosyć nietypowy, ponieważ zamieszczę w nim zdjęcia z nocnej przejażdżki. To takie dziwne, że w sumie zaczęłam robić zdjęcia jeszcze wczoraj, a wstawiam Wam je już dzisiaj, chociaż jest noc. Ta moja spostrzegawczość.
W trakcie jazdy uświadomiłam sobie, że może to ostatnia przejażdżka na zielonych terenach Jorvik, ponieważ nie wiemy co przyniesie nam środowa aktualizacja! Nie martwcie się jednak, ponieważ gdy na wyspie leży śnieg można robić równie piękne zdjęcia jak na terenach zielonych, a może nawet jeszcze ładniejsze. Muszę przyznać także, że śnieg po jakimś czasie nudzi się, ale to naturalne.
Dobra, koniec mojej gadki o śniegu, przejdźmy do wstawiania zdjęć.
Jestem bardzo ciekawa jak wyglądać będzie zaśnieżona Epona, a bagna to już w ogóle. Sądzę jednak, że na pewno się postarają i wszystko będzie miało swoje ręce i nogi.5 komentarzy:

 1. Oby.. XD
  Poczekamy, zobaczymy. ;v

  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
 2. *CO DO KAREGO KONIA XD*

  Kurde, planuje na swieta lub urodziny (16 grudnia) kupic morgana, siwego lub karego. No i zastanawiam sie jak wyglada kary w innych grzywach (nie widzialam jeszcze innej niz tej co jest przy kupywaniu szczerze mowiac). Wyslalabys mi na fb zdjecia karego morgana w innych grzywach jak masz czas? :x Nie mam kogo innego poprosic XD

  OdpowiedzUsuń