28 października 2015

Halloween w Jorvik!

Hej!
Przychodzę dzisiaj do Was z postem dotyczącym aktualizacji.

Razem z Halloween pojawiły się nowe zadania, które według mnie idealnie pasują do całej aury. Pojawiają w nich się różne fantastyczne postacie, a do tego magiczne przedmioty, a całe te wydarzenia rozgrywające się podczas robienia tych zadań np. noc w Lasach Złotych Liści nadawała klimatu.


Tak jak w zeszłych latach pojawiły się naturalnie jabłka do łowienia w kubełkach, które znajdują się  z niebieskimi wykrzyknikami w większości stajni. (przy domu Pani Holdsworth, w Forcie Pinta, na Farmie Steva, w Stajni Jorvik, w Stajni w Dolinie Złotych Wzgórz, w Jodłowym Gaju i w Valedale). Oprócz tego mamy okazję odbyć wyścig w poszukiwaniu dyni w piwnicach zamku. Po całym Jorvik również umieszczone zostały duchy, które muszą wrócić do swojego świata! Cały klimat podpierają ubrania i maski w sklepikach, dekoracje przygotowane z okazji Halloween i 
specjalne makijaże.
Jak Wam się podoba? Jesteście zadowoleni, czy nie przepadacie za tymi obchodami?5 komentarzy:

 1. o.e Wow. Szacun za wytrwałość.
  Ale wiesz... dużo ludzi jest.. niedorozwojami(nie wiem jak inaczej nazwać plagiat), więc dodaj do tej mapki z duchami link do bloga. :"3 Jako ubezpieczenie.

  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :D Chyba masz rację, zaraz dodam podpis i jak coś mapka jest już ukończona.

   Usuń
 2. Charlotte, gdzie dokładnie znalazłaś ducha w Jarlaheim ? Słysze te ,, dzwonki ,, i nie mogę go znaleźć :c

  ~ Adalyn Crazybrooke

  OdpowiedzUsuń