2 października 2015

Wszystkiego najlepszego

Hej :3
Wreszcie piątek! To pierwsze co rzuca się w oczy. To ta data. Dokładnie. Piątek drugiego października. Wiecie co to znaczy.

Wszystkiego najlepszego Star Stable!

Dokładnie cztery lata temu powstała ta gra. Piękna i miejmy nadzieję, że niekończąca się historia, która rozwijała się na naszych oczach. Mimo, że tak naprawdę jest to tylko kilka milionów tysięcy pikseli to coś... nawet nie wiem jak to nazwać, bo to uczucie, które mam teraz na myśli jest nie do opisania. A więc z racji tego, że dziś dla nas jest ważne święto musimy najważniejszej osobie złożyć życzenia!


Z okazji urodzin składam Wam, kochane Star Stable moc życzeń: szczęścia, zdrowia, mnóstwa prezentów i pomyślności, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!Oprócz tego ja również dzisiaj świętuję. Jeśli miałabym liczyć bardzo dokładnie to za kilka godzin odbędzie się moja rocznica gry w Star Stable! Zaraz pędzę do Jodłowego Gaju uczcić ten piękny dzień.

(no pewnie, że jest piękny tylko dlatego, że dostałam piąteczkę z matmy)2 komentarze:

 1. Ładny wygląd bloga :D

  Ja w urodziny sso jestem w szpitalu, wiec nie swietuje grajac. Nawet nowego fp nie widzialam jeszcze XD

  Gratki rocznicy, ja mam jakos przed wakacjami ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Co do szpitala, to współczuję, pamiętam jak byłam mała całe wakacje tam przeleżałam. Trzym się i wracaj do zdrowia ♥

   Usuń