30 grudnia 2015

Jutro Sylwester!

Dzień dobry!
Dzisiaj na wyspę przybyli tragarze, którzy sprzedają fajerwerki i nowe sukienki noworoczne. 


Oprócz tego nadal możemy pomagać w świątecznych przygotowaniach, jeśli tego nie zrobiliśmy. Kiedy wreszcie się z tym uporamy możemy wpaść i pomóc rozłożyć się dla targu koni.17 komentarzy:

 1. ♥ Yhym ♥ A o której w nocy? *-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ty tak umiesz siedzieć do późna?
  Ja o 22 padam

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam jechać na koncert do Wro na sylwestra, ale plan nie wypalił. Miałam iść do kuzynki, ale ona pilnuje siostry i do niej kuzynostwo przyjeźdża. I weż tu pij sama (spk tylko szampan, bo je uwielbiam; nie ten pico.. coś tam dla dzieci, on jest fujka XD *^*). Będę z królikiem i psem siedziała XD Tym razem też nie kupiliśmy petard (umyślnie), także pewnie na dwór nawet nie wyjdę o 00:00 :] Okno dachowe pozdrawia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdro... ja z Kate się szykowałyśmy, aby zrobić też jakieś fajne screeny w nocy(wolne piętro XD), ale okazało się, że właściciel neta, z którego korzystam(Wujek... ;___; ego-ista) ustawił blokadę, że o 22:20 wyłącza nam się net... ._____.
  Tylko terroryści tak robią.

  ~Samantha Eveningstone

  OdpowiedzUsuń
 5. Czarku , w razie czego , jak nie zdążę zrobić zdjęć frajerwerków (XDD) w nocy , mogę przerobić te? :) Podpisze oczywiście kochanego Brzozowego Misia ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwego Nowgo Roku dla wszystkich Ciasteczek, Pszczółek i Leśnych Ludków no i oczywiście dla Brzozowego Miśka!
  ~Tiffany Eveninggirl 😘💜🎆🎆🎆

  OdpowiedzUsuń