2 grudnia 2015

Swiateczne przygotowania

Hej!
Dzisiaj w Jorvik rozpoczął się kolejny etap przygotowań do świąt. Radny z Miasteczka Srebrnej Polany znowu potrzebuje naszej pomocy przy budowie świątecznego bałwana, który jest lepiony o tej porze tradycyjnie co roku. Oprócz tego strażnik z centrum handlowego również wziął się za jego przystrajanie. Dzięki temu możemy spędzić więcej czasu w Jorvik City Plaza, niż robimy to zazwyczaj.

W sklepach również potrzebują naszej pomocy i przydamy się do rozpakowywania nowych towarów, które właśnie przybyły do galerii. Kiedy skończymy możemy wybrać się na drobne zakupy i skoczyć po nowe ubrania, w których wystartujemy w wyścigach. Opłaca się teraz brać w nich udział, ponieważ wszystkie wyniki zostały zresetowane. To jeszcze jednak nie koniec - po udanym wypoczynku możemy wkroczyć na arenę Stajni Jorvik i pomóc w rozłożeniu się dla targu koni.
Zbliżające się święta zwiastują oczywiście kalendarz adwentowy! Star Stable również postanowiło zrobić dla nas w tym roku drobne codzienne prezenty. Pierwszy już za jedenaście dni, do odebrania na stronie kalendarza adwentowego.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz