21 grudnia 2015

Post bardzo informacyjny

Hej!
Chciałam Was poinformować, że aktywność na blogu z mojej strony będzie coraz mniejsza. Od razu tłumaczę, dlaczego.
Niby się wydaje, że mamy dużo wolnego, jest więcej czasu - to prawda. Ale ten czas chcę poświęcić na co innego, np. na spotkania z przyjaciółmi, czytanie książek i na to co najważniejsze, czyli na rysowanie. Niewiele z Was wie, ale ostatnio dużo robię w kierunku szkicowania, stało się to nawet moją pasją i nie ukrywam, że planuję coś więcej z tym zrobić.
Posty najlepiej mi się pisze w tygodniu, co prawda mam bardzo mało czasu, ale przez to mam więcej pomysłów i ochotę. Nie chcę cały czas wstawiać Wam zdjęć z podobnych do siebie sesji, to nie ma sensu. Raczej nie zdołam dokończyć także kalendarza, ale jeśli chcecie dowiedzieć się jak historia się zakończyła, co jest raczej przewidywalne, powiedzcie, a zrobię o tym osobny post. Nie mówię, też że rezygnuję z bloga - absolutnie - jednak będzie na nim troszeczkę mniejsza aktywność i tyle. Mam nadzieję, że to uszanujecie.
Na Star Stable normalnie będę wchodzić i grać, więc mnie spotkacie, nie martwcie się, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i przeżyję ten post bez zbędnych hejtów.

Bayo ♥
8 komentarzy:

 1. Każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie, rozumiem Cię .
  Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem Cię C:. I bardzo czekam na opowiadanie *-* (Z kalendarza). Ale nie rób na siłę. Jak chcesz mozesz napisać nawet w marcu C:. #Post #Informacyjny #Bardzo

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaraz lecę cię z hejtować :) Nie no każdy ma taki okres w życiu gdy nie ma czasu na nic :) Wesołych Świąt :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację- pasję są bardzo ważne. xD
  Prowadzisz MEGA bloga, ląduje u mnie w ulubionych.
  Wesołych Świąt! <3

  www.starstable-carla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń