11 września 2015

Krótka pogadanka - czyli to co w realu na setny post

Witajcie
Na wstępie muszę Was poinformować o najważniejszym - Camelia odeszła. Uparła się, że nie ma czasu na to i tyle. Tak bez słowa. Nie no powiedziała mi tylko, że w tygodniu nie będzie pisać postów, ewentualnie na weekend. Ale co nam po tym jak ona napisze w sobotę czy w niedzielę? Wtedy to i ja mam dużo czasu i też mogę napisać dużo ciekawych rzeczy. Więc wracam do samotności. Zobaczymy jak dam radę. Jeśli nie będę wyrabiała to zawieszę bloga. I już. 
Dobra, dobra. Wiem, nie będę już tu zamulać. Przejdziemy od razu do tematu posta. Cóż będzie się tu dzisiaj dużo działo.
Oprócz tego wybiło 100 (liczebnik główny ;-;) postów! Jestem dumna, że tak długo tu wytrwałam i mam nadzieję, że dwusetka także tu będzie. Przygotowałam z tej okazji małą niespodziankę.
Wiele z Was zastanawia się czym się interesuję, co lubię robić. Postanowiłam opowiedzieć trochę o sobie i o moim życiu. Jeśli nie interesuje Was to to po prostu omińcie ten post.

Jestem Laura. Takie imię nadali mi moi rodzice. Mam 13 lat i jak przeciętna liczba nastolatek w moim wieku, która interesuje się końmi gram w Star Stable Online, czyli grę, dzięki której stałam się bardziej śmielsza i poznałam wielu ludzi.
Jestem osobą, która ogółem jest bardzo spokojna, ale ma ciężki charakter i czasami trudno jest mnie zrozumieć. Mam kilku przyjaciół - głównie chłopaków - z którymi trzymam i nie obchodzą mnie inni. Często denerwują mnie głupie i bezmyślne zachowania ludzi, którzy jeszcze uważają się za mądrzejszych. Potrafią tylko człowiekowi sprawiać przykrość i wszystko robią na złość. 
Moja rodzina i klasa są dla mnie priorytetem, sprawą bardzo ważną. Nie można naturalnie pominąć nauki co jest jeszcze ważniejsze, bo bez tego człowiek w życiu wiele nie osiągnie.
Uczę się dobrze. Nie. Nie chwalę się. Po prostu jestem dobra z niektórych przedmiotów, a zwłaszcza polskiego i historii, które są moimi ulubionymi przedmiotami. Matematyka i przyroda - gorzej, ale i tak moja najniższa ocena chyba nie przekracza trójki. 
Uwielbiam pisać opowiadania oraz inne formy wypowiedzi. Od lat jest mi to dane i nawet jako małą dziewczynka miałam to gdzieś zaszczepione. Jak to Ci co lubią pisać i się uczyć uwielbiam również czytać książki - najróżniejsze, najczęściej fantasy. Przeczytałam całą serię Dziewczynki z Szóstego Księżyca, która mnie oczarowała i nadal połknęłabym jeszcze kilka jej części. Teraz w trakcie jestem czytania Harrego Pottera, który również nie ma niczego sobie i będzie jedną z moich ulubionych książek. Hogwart jest pięknym miejscem, a piękniejsze są jeszcze wydarzenia i chwile związane z tą magiczną szkołą. 


To praktycznie tyle. Lubie zwięzłe odpowiedzi. Nigdy się nie rozpisuję. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć o mnie czegoś więcej można napisać w komentarzu.
5 komentarzy:

  1. :D Też mam 13 lat xD Fajnie dowiedzieć się trochę o tobie w wersji ,, żywej " a nie komputerowej jaką jesteś jako ,, Charlotte " :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładna jesteś :D Myślałam że masz około 17 lat xD twoje wypowiedzi są takie... Dorosłe... XD

    OdpowiedzUsuń