21 września 2015

Poszukiwania, poszukiwania

Heej
Dzisiaj taki typowo wieczorny post, ponieważ będzie on taki bardziej luźny i w ogóle.
Mam teraz taki dosyć nudny okres na Star Stable. Nic nie ma sensu i nie ma po co wchodzić. Pomyślałam w takim razie, że można byłoby poszukać jakiegoś dobrego klubu. Tylko jakiego? 
Cóż jestem dosyć wybredna pod tym względem. Klub musi być dostosowany do moich wymagań, których na szczęście nie jest dużo. 

 • W klubie nie może być dużo kłótni. Wiadomo, że i to czasami się zdarza, ale nie chcę, aby każde wejście i wyjście oznaczało początek. środek lub koniec jakieś gadaniny.
 • Powinno być dosyć dużo miłych i fajnych członków, którzy potrafią się dostosować do nowych osób.
 • Atmosfera powinna być miła i zawsze przepełniona krótkimi spotkaniami.
 • Klub musi znajdować się na ciastku.
No to w sumie nie jest dużo. Klub jak dla mnie nie musi być popularny, ale najpierw wolę coś o nim sprawdzić zanim dołączę.

 • Na początek muszę poznać właścicielkę klubu. Porozmawiać z nią i umówić się na ewentualny termin dodania.
 • Omówić zasady klubu i ilość spotkań w tygodniu. (przychodzenie dla mnie nie będzie zawsze możliwe)
 • Przeprowadzić krótką rozmowę na temat swoich członków - jacy są, czy klub jest zorganizowany
 • Na sam koniec decyduję czy dołączam, czy nie.
Oczywiście nie miejcie mi tego za złe, że nie chcę gdzieś dołączyć, ale to mój wybór. Nie jestem osobą bardzo zaufaną, więc, aby się z kimś związać potrzebuję najpierw ciepłego powitania, zapoznania itd. Dużo myślałam już nad niektórymi klubami, które ponoć są bardzo fajne. 
Prosiłabym, aby chętne właścicielki zgłaszały się na termin dodania. Trzeba także podkreślić kiedy i o której. Nie zawsze mi i danej osobie będzie pasowało. Wasze zgłoszenie klubu również będzie zależało od tego czy dołączę czy nie. 
Wiem, jestem wybredna. Nie miejcie mi tego za złe, ale nie chcę na chybił-trafił dołączać byle gdzie. Poszukuję jednego klubu, który mam nadzieję zostanie ze mną na dłużej.
4 komentarze:

 1. Jeśli chcesz, to mogę się zapytać o miejsce w Ultra Werewolves. Jesteśmy na ciastku, a jak dołączyłam od razu odbył się rajd "powitalny ". Nowi członkowie są szybko wciągani w życie klubowe. Spotkania są w poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty ( piątki nie pamiętam :P ) . Klub spełnia wszystkie wymagania, to pomyślałam " Czemu Nie? "
  Eleanor Masterhaven

  OdpowiedzUsuń
 2. Ps: Tolerujemy WSZYSTKIE nieobecności, wady typu brak sr czy zablokowany teren :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :'( Wszystko ok tylko Server... :( No szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 4. Madzia jesteś na miodku ? :3 ach...

  OdpowiedzUsuń